Sprzedam świetną bazę Trabant Universal 1985(?)

Moderatorzy: andrew822, Mod Team

Awatar użytkownika
mateooko
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-13, 12:46
Lokalizacja: Borucin

Sprzedam świetną bazę Trabant Universal 1985(?)

Post autor: mateooko »

Witam!

W końcu znalazłem na to czas i chciałbym sprzedać swojego Trabanta 601 Universal. Trabanta kupiłem w 2012 roku razem z dwoma innymi, które posłużyły jako dawcy, niestety żaden nie miał papierów. Tak jest do tej pory. W trabancie wymieniona została cała podłoga, słupki, nowa jaskółka wstawiona przez poprzedniego właściciela. Wyczyściłem, posklejałem i pomalowałem podkładem karoserie samochodu z wyjątkiem dachu. Myślę, że jeżeli chodzi o kwestię blacharki nie trzeba dużego wkładu pracy. Tylna klapa została wyspawana i pomalowana, jednak myślę, że wymaga dopieszczenia. Auto jest rozebrane tak jak widać na zdjęciach i stoi w garażu od początku remontu. Prace na tym się skończyły. Plan był taki, żeby włożyć do niego silnik wartburga 353 (mam silnik – rozebrany, pompa miała być nowa, niestety mechanik wypiął się na robotę, nie szukałem nikogo więcej) spięty ze 5 biegową skrzynią z nissana (Nissan Sunny). Do tego zestawu mam przygotowane wydłużone sanki (pomalowane podkładem) i flansz do połączenia silnika ze skrzynią. Ten silnik wymaga kompletnego remontu.

W czasie rozbiórki dawców nazbierało się sporo części m.in.:

2x silnik 601, jeden sprawny, drugi jako dawca części

2x skrzynia biegów, jedna zamontowana w samochodzie, druga zafoliowana czeka na swoją kolei, nie zauważyłem dużych luzów

Zderzaki okrągłe (przód i tył), kilka kwadratowych,

Fotele w nienagannym stanie

Chromowane klosze lamp przednich

Deska rozdzielcza starego typu, bez rdzy, w podkładzie

Kilka skrzynek z częściami, uczszelkami itp. Jestem w trakcie garażowych porządków, co jakiś czas znajduję nowe części, które wkładam do samochodu.

Ciężko mi wycenić całość sprzętu który posiadam, kilka rzeczy mógłbym sprzedać osobno (klosze, zderzaki okrągłe, wiem, że na takie rzeczy jest popyt). Jednak włożyłem w te cuda już sporo pracy i uważam, że coś się za to należy.

Samą wyremontowaną budę i wiaderka z częściami do niej chciałbym sprzedać za 1500zł. Niestety 24 sierpnia wyjeżdżam z kraju na ponad miesiąc, a później przeprowadzam się do Wrocławia dlatego nie mogę się bawić się w sprzedaż detaliczną.

Jednakże mogę sprzedać osobno:
Deska rodzielcza starego typu - 250zł
Zderzaki okrągłe jednoczęściowe, przód i tył - 500zł
Chromowane klosze lamp przednich, stan bardzo dobry - 200zł
Za zestaw (skrzynia nissana, silnik wartburga, flansz, sanki) - 600zł

Wszystkie ceny do negocjacji

Jeżeli znajdzie się chętna osoba gotowa odebrać ten samochód na Śląsku i przywiezie ze sobą 2500zł, daję wszystko o czym wspomniałem wyżej. Więcej zdjęc mogę wysłać na maila. Do 23 sierpnia odpowiadam na maile, smsy, telefony (mogę mieć słaby zasięg).

Poniżej link do ogłoszenia na OLX:
https://www.olx.pl/oferta/trabant-601-u ... nZsb0.html

Kontakt:
Email: mateooko@gmail.com
Tel: 609176555
Odpowiedz