Trabant 601 kombi 89'- w częściach

Moderatorzy: andrew822, Mod Team

Awatar użytkownika
macq
Posty: 100
Rejestracja: 2011-05-05, 21:02
Lokalizacja: Rzeszów

Trabant 601 kombi 89'- w częściach

Post autor: macq »

Witam po długiej nieobecności
Niestety sytuacja zmusiła mnie do wyczyszczenia garażu...

Na sprzedaż trabant 601 kombi, 89', auto rozłożone na części, buda wypiaskowana, część elementów (jak np próg) wycięta i przygotowana pod spawanie. Do budy dołączam oryginalne mocowania tylnych wahaczy, mocowania zderzaka przód, progi i co tam jeszcze znajdę... Ogólnie buda całkiem zdrowa, jaskółka super, jest to do zrobienia

Do samochodu mam chyba wszystkie części (bodaj oprócz przedniej szyby i tylnej klapy- zgnita), silnik z nowym wałem i cylindami, drugi z uwaloną korbą. Zawieszenie przód przygotowane pod tarczówki

W komplecie jest też dużo "nadmiarowych" części- cylindry, głowice, alternatory, rozruszniki, ze 2 wały do regeneracji, kolumna kierownicy, okablowanie, kartery, sprzęgła, jakieś półośki, przeguby, końcówki drążków i wiele innych- sam średnio nawet pamiętam :)

Ubezpieczenie do 07 2018, przegląd wyszedł w 2011

Co do ceny- dogadamy się, nie zależy mi jakoś strasznie na pieniądzach, chcę, by to trafiło w dobre ręcę, bo ja się muszę tego szybko pozbyć...

Troche zdjęć można znaleźć tu viewtopic.php?f=23&t=867&hilit=trociok , dla zainteresowanych mogę porobić coś fotek w wolnej chwili, ale generalnie wygląda to tak, jak pod tym linkiem

Możliwość zakupu samej karoserii z dokumentami

Kontakt najlepiej na PW
Moc z Andrychowa
Odpowiedz