Poznańskie Klasyki Nocą

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: jonasz »

według mnie to bardzo dobry pomysł zrobić grupę na facebooku i się zgadać na jakiś mały zlot ! :D
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: Chris25 »

Po rozmowach z osobami ze "starej gwardii" doszliśmy do wniosku, że reaktywujemy spotkania Wielkopolskich Trabanciarzy, tak jak to było kilka lat temu ;) Zobaczymy jeszcze jaka będzie częstotliwość spotkań, jednak spotkania będą na 100% ;) Po rejestracjach na forum widzę, że jest coraz więcej osób z WLKP, więc będzie to doskonała okazja do poznania się osobiście ;)
Awatar użytkownika
JSM
Posty: 62
Rejestracja: 2015-08-30, 11:29
Lokalizacja: wlkp

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: JSM »

Chris25 pisze:Po rozmowach z osobami ze "starej gwardii" doszliśmy do wniosku, że reaktywujemy spotkania Wielkopolskich Trabanciarzy, tak jak to było kilka lat temu ;) Zobaczymy jeszcze jaka będzie częstotliwość spotkań, jednak spotkania będą na 100% ;) Po rejestracjach na forum widzę, że jest coraz więcej osób z WLKP, więc będzie to doskonała okazja do poznania się osobiście ;)
Pomysł jak najbardziej trafiony. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się złożyć i dotrzeć na spotkanie :D
Awatar użytkownika
PiotrekW
Posty: 20
Rejestracja: 2015-06-09, 22:23
Lokalizacja: Luboń k.Poznania
Kontaktowanie:

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: PiotrekW »

Bardzo fajnie, że dzieje się coś w temacie spotkań trabanciarzy w Wielkopolsce - tego brakowało. :D Myślę, że taka strona na fecebook'u daje szybkie rozejście się informacji po osobach zapisanych do takiej np. grupy czy wydarzenia, bo na forum czy stronę www nie codziennie się zagląda i można coś przegapić.
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: jonasz »

no to zrobi ktoś grupe na fb ? już by było wygodniej
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: jonasz »

https://www.facebook.com/groups/170093773472924/ <------- ZAPRASZAM zrobione co prawda na szybko ale zrobione :P
Odpowiedz