Radioodtwarzacz mały zgryz

Trabantowa mechanika

Moderator: Mod Team

eda90
Posty: 245
Rejestracja: 2017-03-19, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: eda90 »

Magik ortodoksksie :) byle bud nie cieli na cabrio a do reszty zawsze można wrocic
Awatar użytkownika
dambra
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 252
Rejestracja: 2017-04-15, 06:53
Lokalizacja: Sulechów

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: dambra »

Jest to raczej auto "ciekawostka" niż Trabant. Ale muszę przyznać, że robi wrażenie.
Trabant 601S, 1988 rok
lewy0111
Posty: 80
Rejestracja: 2012-08-19, 11:57
Lokalizacja: Toruń

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: lewy0111 »

Wielkie mecyje, trabanta już nie mam, ale z tego co pamiętam, to z tyłu była tylko plastikowa rozdzielnica od powietrza nagrzewnicy. Wystarczy podgrzać opalarką i wyprofilować tak, żeby radyjko weszło
Trabant 1.1 LPG sedan
Awatar użytkownika
RemkoK
Posty: 365
Rejestracja: 2017-10-26, 20:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: RemkoK »

bocian1981 pisze: 2018-03-30, 10:25 A ja mam 601 i wsadzam do niej co lubię :] A że lubię jak mi dudni w samochodzie to mam radio nad głową :]
Bardzo fajnie zorganizowane, gdyby każdy Trabant był serią byłoby nudno w motoryzacyjnym świecie. Podoba mi się (y). Zwolennikom oryginału również dziękuje za wypowiedzi, za przedstawienie alternatyw. Szanuję i liczę się z Waszymi argumentami, nie zamierzam bowiem niszczyć niczego w co fabryka wyposażyła mój egzemplarz. Spędziłem dwie godziny w kabinie rozglądając się i dokonując przymiarek - nie łatwo osiągnąć kompromis. Radioodtwarzacz, który wybrałem to Sony cdx-f7750, więc rzecz, która nie będzie zbyt kontrastować https://www.google.pl/search?q=sony+cdx ... 672#imgrc=_ Zamontowany będzie pod półką, tuż nad lewym nadkolem - tak aby wykorzystać do podczepienia istniejące w pobliżu śruby i wkręty.
Znów wędrujemy ciepłym krajem,
malachitową łąką morza.
Ptaki powrotne umierają
wśród pomarańczy na rozdrożach...
Awatar użytkownika
dambra
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 252
Rejestracja: 2017-04-15, 06:53
Lokalizacja: Sulechów

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: dambra »

I bardzo ładnie, wilk syty i owca cała. Co by Ci tylko nie przeszkadzało podczas jazdy.
Trabant 601S, 1988 rok
Awatar użytkownika
zaściankowy
Posty: 229
Rejestracja: 2011-05-15, 16:01
Lokalizacja: LC LU LUB
Kontaktowanie:

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: zaściankowy »

Ałaaa!
Można też obie koncepcje pogodzić. Safari na wierzch - w dechę, a coś nowszego gdzieś głębiej ukryte. Ja już miałem otwór przygotowany pod radio nowszej "generacyji", przez poprzedniego właściciela. Więc, trudno, w desce mam obecnie niezbyt urodziwe ale dobrze grające urządzenie zwane radioodbiornikiem i już. :)
Ponoć jazda trabantem jest jak seks bez zabezpieczenia

kiedyś: TadeK, 2T, 1990 r. sedan (Spłonął pod Oleśnicą)
Rysiek, 2T, 1982, kombi
dziś: KRzyś, 2T, 1985, sedan
a na co dzień: Lancia Musa 1.3 M-Jet i Micra k11 1.3
Awatar użytkownika
RemkoK
Posty: 365
Rejestracja: 2017-10-26, 20:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Radioodtwarzacz mały zgryz

Post autor: RemkoK »

Jeśli chodzi o radio, praktycznie już je zamontowałem - bez zbędnego dziurawienia, czy przerabiania oryginału. Niebawem zapodam fotki z moich wypocin :) Co do wrażeń muzycznych podczas jazdy... Faktycznie mały, dwucylindrowy cwaniak spod maski i szum drogowy sprawiają, że ciężko się słucha :lol: - nawet radia.
Znów wędrujemy ciepłym krajem,
malachitową łąką morza.
Ptaki powrotne umierają
wśród pomarańczy na rozdrożach...
Odpowiedz