Poduszki silnika 601

Trabantowa mechanika

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Dawdzio
Posty: 202
Rejestracja: 2014-11-24, 01:47
Lokalizacja: DLE

Poduszki silnika 601

Post autor: Dawdzio »

Czysto teoretycznie: jak to w końcu idzie? Dwie owalne i jedna okrągła. Owalne pod silnik, okrągła pod skrzynię? Czy jedna owalna pod silnik i druga pod skrzynię razem z okrągłą? Bo teraz wydaje mi się, że to drugie.
Ogólnie mam już je ewidentnie do wymiany, zamówiłem w motirexie dwie pod silnik i jedną pod skrzynię. Z tym, że były podpisane, odpowiednio, okrągła i owal.
Przyszły mi najpierw tylko dwie (owal i okrągła), następna dopiero po dwóch tygodniach, bo nie było, i już głupi jestem, bo owale mają być dwa, a mam dwie okrągłe.
Trzeci tydzień Trabant uziemiony, nie ma czym jeździć, szukam winnych :D
Załączniki
Screenshot_2018-09-27-17-18-32.png
Poszukuję kontaktu z panem inż. Stefanem Smoliczem lub książki "Moje Trabanty 1963-2000" jego autorstwa. Osoby mogące mi pomóc proszone są o kontakt przez PW lub gdziekolwiek na forum.
eda90
Posty: 245
Rejestracja: 2017-03-19, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Poduszki silnika 601

Post autor: eda90 »

Obrazek
Awatar użytkownika
Dawdzio
Posty: 202
Rejestracja: 2014-11-24, 01:47
Lokalizacja: DLE

Re: Poduszki silnika 601

Post autor: Dawdzio »

Dzięki, ale jak to idzie do ramy to wiem. Chodzi mi o upewnienie mnie w tym, że pod skrzynię idą dwie różne. Niestety silnika i skrzyni w całości od spodu nie ma ani w katalogu, ani u Skurskiego. Żeby to sprawdzić musiałbym pójść wytarzać się pod autem, a aktualne warunki pogodowe panujące na parkingu nie zachęcają. Kanału ani garażu nie mam, więc pomyślałem, że spytam, może ktoś pamięta.
Poszukuję kontaktu z panem inż. Stefanem Smoliczem lub książki "Moje Trabanty 1963-2000" jego autorstwa. Osoby mogące mi pomóc proszone są o kontakt przez PW lub gdziekolwiek na forum.
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poduszki silnika 601

Post autor: magik »

pierdzielisz jakbyś miał współczesne auto robić. wszystko masz na obrazku, co tu dumać ? masz dwie owalne z przodu i okrągłą z tyłu (nie do pomylenia z przednimi) , są jeszcze przednie okrągłe które są pod skrzynię, zdjęcie z katalogu pochodzi z 73 a zmian było sporo , dwie owalne nie zaszkodzą
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Re: Poduszki silnika 601

Post autor: YuLaS »

Tak jak magik pisze byly zmiany albo pakowali jak leci. Ja wyjmowalem z rocznika 89 fabryczne i skrzynia byla na dwoch okraglych.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz