1 Wrocławski SPOT Trabanciarzy CT_Wrocław ReAktywacja

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Pięknie :!: Za niedługo okaże się, że we Wrocku jednak dziesiątki Trabantów są :)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

I wygląda na to że tak jest, tym bardziej że wiemy o kilku samochodach które nie dotarły, niektórzy są w trakcie lub kończą dopiero swoje remonty :)
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

guma_ pisze:Osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ile przybyło autek oraz to ilu nas było (liczyłem na góra 3 autka)! Fakt oberwało mi się po uszach że przyjechałem dupowozem ale obiecuje się jeszcze odgryźć
W zimie to nie takie karygodne ;)

Dla ułatwienia kontaktu jest możliwe utworzenie na forum grupy userów z każdej ekipy i wysyłanie do nich mailingu przez zarządzającego grupą - chcecie coś takiego?
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Oczywiście że chcemy !
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Plan jest taki.
Tak jak wczoraj rozmawialiśmy ugadam się z właścicielami pubu na tyłach którego mam garaż że w każdą przed ostatnią niedziele miesiąca trabanciarze będą się tam spotykać gawędzić itd. Można się umówić że będzie to np godzina 19-20 a poprzedzimy to małym przejazdem przez miasto tak jak miało to miejsce wczoraj. Generalnie chciał bym się od was dowiedzieć czy to ma sens i czy to załatwiać, czy chcemy posiedzieć i pogadać czy tylko pooglądać swoje autka, wymienić wiadomościami przejechać pod magnolie. Bo szkoda ludziom gitarę zawracać.

Obalone mity na spocie Wrocławskim:
1 po zostawieniu kierunku w prawo we wrocławskich trabantach świecą się oba światła postojowe

Poznane prawdy:
W aucie nie użytkowanym przez okres ok2 lat należy nasmarować linkę sprzęgła ponieważ w pancerzu zbierają się różne rzeczy np glizdy

Poboczne usterki
Linkę sprzęgła można zamontować jeśli się chce a nie jeśli jest do czego:)
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

dzieki :mrgreen: .Akcja z ulotkami to byla dla mnie frajda ,polecam sie na przyszlosc :lol:

[ Dodano: 2012-01-27, 12:43 ]
spot byl swietny ,tylko tak dalej ;) .Swietna atmosfera oraz duzo smiechu .Bardzo milo mi bylo wkoncu poznac ludzi z imion a nie z pseldo :P .

[ Dodano: 2012-01-27, 12:50 ]
Lebiedz dzieki za goscine w twoim przybytku[garazu] 8) .Co do spotkan w przed ostatnia niedziele oraz godzina mi odpowiada 8)
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

Az milo sie czyta ze ten region polski znowu zaczyna zyc :mrgreen: .Liczymy wszyscy ze wasza licza ekipa bedzie tlumnie napierac na zloty :)
Kombinos
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-23, 10:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Kombinos »

Trabant 1.1 po przeróbkach:)
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Wpisz w szukajce forumowej "danio", znajdziesz komentarze ;)
Awatar użytkownika
machoony
Posty: 1042
Rejestracja: 2011-01-09, 11:49
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: machoony »

kuzyn, tutaj masz dłuższa i inna wersje
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Hahahahohoho!!! :D:D:D
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Wartka sprzedaje więc jak byście wrocławiaki chcieli furkę na większą zmienić do soboty macie szansę;p
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
Aren
Posty: 66
Rejestracja: 2011-06-05, 21:08
Lokalizacja: ŻARY

Post autor: Aren »

W sezonie mozna pomyslec o spocie wiekszym gdzies w polowie trasy Zary/Zagan - Wroclaw w jakims wiekszym miescie ;)


Od nas jest min 3-4 trabanty, moze byc wiecej. Jezeli wroclawiaki byscie sie pisali to albo w Cottbus albo poprostu na przejsciu granicznym organizuje z niemcami spota, ale to na wakacje!
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Jeżeli termin będzie mi pasował to nie ma problemu ! chętnie zobacze twoje cudo na żywo :)
Odpowiedz