1 Wrocławski SPOT Trabanciarzy CT_Wrocław ReAktywacja

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Ja tez wezme nalepke ! Ciesze sie ze jest zainteresowanie z Waszej strony do działania ! lebiedz w wrocka tabanciarze ? Okaze sie ze jest nas wiecej niz moze sie wydawac, na codzien autek nie widac na ulicy tak czesto ale mam nadzieje ze to sie zmieni !

pozdrowienia
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

ja jak dojade to teżbym wziął.
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Wiadri
Posty: 34
Rejestracja: 2011-11-07, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Wiadri »

i ja i ja chetny na nalepke! :D
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

bobas pisze:jakby mi sie udalo zrobic nalepki z logiem C.T.WROCLAW [male]do 22 stycznia, to kto by byl zainteresowany :!: Cena powiedzmy 5zeta /szt :mrgreen:
Proponuję żeby skonsultować pomysł naklejek na PW.
Naklejki klubowe są dostępne u Kuzyna.
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

tak z Wrocka. od kąd wysprzedaje części do polo to zaskakuje mnie ilu nas jest
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

jak sie zjawie we wro, to mam jeszcze ze 100 naklejek z daaaaaaawnego wspolnego zlotu garbusow i Trabantow we wro. jakos 2002 lub 2003 rok to byl.

a na nalepce wroclawskiej warto tez adres wroclawskiej wuwuwu podac :)
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

proponuje dziś przed spotowe piwo!:)
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Ja niestety dziś nie dam rady :(
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

ja mam troche daleko :)
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

nie uciekajcie mi przypadkiem dzisiaj. dojadę chwilę po 18
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

guma_ pisze:Ja niestety dziś nie dam rady :(
Z radoscia informuje ze guma_ zlozyl wniosek o przyjecie do Klubu, ktory oczywiscie zostanie pozytywnie rozpatrzony :)
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Atakuje warczbodżetą kijowa pogoda na dziadka;/

[ Dodano: 2012-01-22, 21:49 ]
guma gdzie zdjęcia?
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Pierwsze Spotkanie Wrocławskich Trabanciarzy ReAktywacja za nami. Jak było ? Myślę ze każdy powinien sam się w tej kwestii wypowiedzieć :D Osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ile przybyło autek oraz to ilu nas było (liczyłem na góra 3 autka)! Fakt oberwało mi się po uszach że przyjechałem dupowozem ale obiecuje się jeszcze odgryźć bo szczerze mówiąc to żałuje że nie mogłem dziś jechać w tej całej kawalkadzie :(. Coś pięknego gdy człowiek zerka we wsteczne lusterko i widzi nie jednego, nie dwa ale kilka totalnie różnych trabantów:) Jak to bywa w tym fachu nie obyło się bez awarii :) Mam nadzieje że Ptaq dotarł do domu bez problemów.Poniżej zamieszczam fotki ze spotkania.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Starszy Pan który zagościł na naszym spocie posiada wciąż Trabanta i ma masę części zapasowych, zostawił mi namiar do siebie więc jeśli ktoś coś potrzebuje proszę o info. Ogólnie ciekawa osoba, oprócz Trabanta miał np 3 mikrusy, jest autorem wielu zdjęć do książki o Mikrusie LINK i przez większość motoryzacyjnego życia działał w PZM-ocie ciekawa historia, pierwszą jazdę samochodem w życiu odbył jeszcze przed wojna ... Trafił do nas bo znalazł ulotkę na swoim Trabancie która zostawił bobas (bobas dzięki za zaangażowanie)

Cieszę się że przybyło tyle ciekawych osób, pojawiło się kilka fajnych pomysłów które mam nadzieję że sprawią to że Wrocław nie będzie już białą plamą na polskiej mapie Cartoon Trabant. Pierwszy raz za nami, Dzięki za przybycie i do następnego.

Wszystkie foty (oczywiście nie byłbym sobą gdyby nie były w większości rozmyte i nieostre) możecie pobrać klikając w link:

part1
part2
part3
part3
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

eh...
i teraz żałuje...
wiedziałem że tak będzie, ale niestety nie wyrobiłem sie w czasie zeby dotrzeć ;,

będę na następnym na 100% :< :oops:
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Oprócz pijaństwa i grila było wszystko co na dobrym spotkaniu trzciniarzy być powinno. Cieszy mnie że Wrocław wreszcie rusza!:)
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Odpowiedz