2 Wrocławski SPOT

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Do zobaczenia !

[ Dodano: 2012-02-19, 22:02 ]
2 SPOT za nami, dziękuję wszystkim przybyłym! Było mega sympatycznie, na dniach umieszczę fotki ze spotkania a także krótki opis. Cieszę się bardzo że pojawiły się nowe osoby :) Życzę udanego tygodnia i do następnego.

PS. W nawiązaniu do padającego wielokrotnie podczas dzisiejszego spotkania pytania odpowiadam: strona www.trabant.wroclaw.pl zmienia właśnie serwer na szybszy, wydajniejszy i stabilniejszy, stąd też chwilowe problemy w jej funkcjonowaniu (robak - na wiosennym spotkaniu wystrugamy Ci medal z kartofla za tytaniczny wkład jaki wkładasz w to żeby strona działała - czy czte i ry : dzię-ku-je-my). Mam info że niebawem wszystko wróci do normy :)
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

przykro mi guma nie bedzie kulek :( gosciu sprzedal 2 dni temu :?

[ Dodano: 2012-02-22, 13:27 ]
co do reszty oco pytales jeszcze szukam :P

[ Dodano: 2012-02-22, 14:00 ]
znalazlem wlasciciela traba z bezpiecznej :!: autko narazie nie na sprzedaz ,morze sie zjawi na nastepnym spocie .Podalem gdzie i kiedy sie spotykamy to moze bedzie .Postara sie zabezpieczyc traba przed dalszym rozkradaniem .Narazie nie byl wstanie wycenic ile chce za niego :/ .Wymienilismy sie telef.jak cos to ma do mnie dzwonic :lol:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

oponki - Szkoda, bedę musiał coś zdobyć ale dzięki za fatygę :) Co do lusterka to poniżej typ jaki szukam, szukam od kierowcy :) Co do traba z bezpieczniej to ekstra że trafiłeś do gościa, może jak pojawi się na spocie albo na forum to uratuje się to autko przed szabrem. Pytałeś czemy nie ma blach- zdjął czy ukradli?
Załączniki
lustro_214.jpg
lustro_214.jpg (10.75 KiB) Przejrzano 7645 razy
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

bobas pisze:przykro mi guma nie bedzie kulek :( gosciu sprzedal 2 dni temu :?

[ Dodano: 2012-02-22, 13:27 ]
co do reszty oco pytales jeszcze szukam :P

[ Dodano: 2012-02-22, 14:00 ]
znalazlem wlasciciela traba z bezpiecznej :!: autko narazie nie na sprzedaz ,morze sie zjawi na nastepnym spocie .Podalem gdzie i kiedy sie spotykamy to moze bedzie .Postara sie zabezpieczyc traba przed dalszym rozkradaniem .Narazie nie byl wstanie wycenic ile chce za niego :/ .Wymienilismy sie telef.jak cos to ma do mnie dzwonic :lol:
tak szczerze?
to ten trab z bezpiecznej po ogledzinach juz tylko na żylety sie nadaje ;/

chyba że ktoś ma ochote na mega, ale to MEGA dłubanie....

ew. na same papiery mozna ko zaqpić...
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Hejka, jest do ogarnięcia, nie takie auta ludzie robią, kwestia za ile by go chciał sprzedać
poniżej w akcji 3,5 roku temu.
http://www.youtube.com/watch?v=m_gG58fV0yM
Odpowiedz