Dziewczyna z białego 1.1 kombi

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Dziewczyna z białego 1.1 kombi

Post autor: lebiedz »

Dziś jechałem za białym kombi i mrugałem, po skręceniu okazało się że za kierownica siedzi dziewoja - tak więc jeśli tu bywa to nie zboczeniec to Lebiedź zboczony na Trabanty jeżdżący Wartburgiem.
Dziękuję dobranoc
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

przypomniales mi tym mruganiem, jakesmy ze szczurkiem kiedys poscigali troche jednego czerwonego Trabanta przez Grunwaldzka (ta czesc co przedluza Sienkiewicza). Jak go wzialem, to zarzucilem lape przed nim i wyszlismy do klienta. Wystraszyl sie nieco, a jak dostal ulotke o spocie to wyszedl z auta i dzwiekowal ze nie dostal wp..ol, bo jak zobaczyl cala sytuacje, to sadzil, ze chcemy go napasc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Potem wpadal na spoty, itd ;)
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

na starym CT była jakaś panna z pod Wrocławia i miała białego 1.1 i to nawet w wieku poborowym :mrgreen: :P
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

panna czy 1.1 w wieku poborowym?
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Jest kolo wyścigowej we wroclawiu babczeka kolo 30 tki wozi dzieciaka nawet w foteliku trabantem:) ale na 99 % jest to sedan .
Odpowiedz