Cisza ...

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Cisza ...

Post autor: guma_ »

Halo, jest tu kto ? Za tydzień jakby nie było wypada cykliczne spotkanie wrocławskich Trabanciarzy i Trabanciarek a tutaj cisza ... Ma ktoś jakieś plany, pomysły wizje które można zrealizować na kolejnym spotkaniu? Myślę ze miesiąc temu pokazaliśmy na co nas stać. Była mobilizacja, ulotki, poczta pantoflowa meile itd itp Skutek jaki był każdy obecny widział, Ci co nie byli niech żałują:P Proszę Was o realne działania, chciałbym aby ktoś z wrocławskiej ekipy napisał parę słów od siebie na stronie trabant.wrocław.pl po kolejnym spotkani, ktoś inny niech pomyśli co zrobić tym razem. Jest ktoś taki chętny?
Kombinos
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-23, 10:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Kombinos »

Przepraszam za moją deorganizacyję i brak wkładu czasowego, ale pomału zaczynam wychodzić na prostą z czasem. coraz bliżej nowa praca. jeszcze tylko jutro rozmowa z szefem. Proponuję po tradycyjnym spotkaniu pod wzgórzem jakieś wypadowe ognicho z kiełbachami. Akurat w sobotę ma troszkę się wypogodzić. ewentualnie możemy potem iść na jakieś bezalkoholowe jakby pogoda nie dopisała.
Trabant 1.1 po przeróbkach:)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Ognicho super sprawa :) tylko niech ciepło już będzie :) Wiem jak jest z czasem bo sam jestem zasypany, trzymam kciuki za nowa prace i życze powodzenia, hej kto jeszcze się wybudził ze snu ?
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

ja tam nadal czekamna fotki z poprzedniego zjazdu (tego z warczyburgami))
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Dodatkowych fotek raczej nie będzie :(
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

ja bede tym razem :mrgreen: .Ale piechotom jak zwykle.Nie zdonrze wyszykowac traba na czas :? . Brak przeglondu to duze ruzyko na jazde po miescie :( .

[ Dodano: 2012-04-18, 23:34 ]
A przy okazji ostatnie chwile traba kombi dostepnego przy ulicy ptasiej we WROCLAWIU przyszlym tygodniu idzie na zlom :( .Cena to 400-500zl jaka chce wlasciciel.starszy facet schorowany .Brak oc i przeglondu ,chamulce do odpowietrzenia,stan dobry.Wlasciciel muwi ze odpali odrazu.Mieszka w bramie na przeciw owego traba,drugie pietro od schodow po prawej.jakby kto chcial go przytulic dla siebie to do konca tego tygodnia bedzie tam stal :( . KONTAK BOBAS 725 438 589 .
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Hmm nie za te pieniadze ale podjade pogadac, znam tego Traba od paru ladnych lat. Znajac Ciebei bobas to pewnie sie targowales ostro - spuści coś dziadek z kasy ?
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Tym razem chyba mnie nie będzie, gonię w góry na weekend. Więc jeśli ktoś ma ochotę spędzić weekend na śnieżniku zapraszam
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Może wrócisz do tego czasu :) Ja będę, zrobiłem przegląd więc może nawet autem przyjadę :)

[ Dodano: 2012-04-20, 09:22 ]
Trampek z bezpieczniej trafił na parking na długiej, jego dni są już policzone

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-04-20, 13:04 przez guma_, łącznie zmieniany 1 raz.
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

szkoda tego autka z bezpiecznej :( .Ale typek jakis malo kumaty i tak skoncztlo jego auto :x

[ Dodano: 2012-04-20, 12:30 ]
mysle,ze 400zl dalo by sie z nim ugadac za tego kombiaka 8)

[ Dodano: 2012-04-20, 12:32 ]
No chyba ze by mu zalezalo na sprzedaniu jak naj szybciej to moze by cos opuscil :lol:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Cześć, udało nam się spotkać kolejny raz, cieszę się że pomimo braku akcji informacyjnej w postaci esemesów czy karteczek za wycieraczkami Trabanciarze pojawili się po raz kolejny pod wrocławskim wzgórzem Andersa. Odczytuje to jako znak że spotkania powoli wchodzą nam w krew :) Bardzo miłym zaskoczeniem była para sympatyków z których On wyrósł na Trabantach a Ona zadała sobie trud i wyczytała o naszych spotkaniach w sieci oraz przyjechała z nim :) Zapraszamy Was na kolejne spotkania Trabanciarzy we Wrocławiu. Pamiątkowe foto poniżej. Mamy pewne nowe plany o których już niebawem :)
ObrazekObrazek
Odpowiedz