Posiada ktos z was moze...

Moderator: Mod Team

r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Posiada ktos z was moze...

Post autor: r0man »

Witam!

znowu ja!:D

Po dluuugiej nieobecnosci wpadlem z zapytaniem (chyba najbardziej wstrone lebiedzia?) czy posiada ktos z was, okolicznikow silnik 1.3 warczyburgowy wraz ze skrzynia - NA CHODZIE na sprzedaz?

Jako ze z 1.6 zrezygnowalem a naprawa 1.1 raczej tanio mnie nie wyjdzie toposzukuje 1.3:P
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Odremontowane 1.1 napewno lepiej by się huśtało niż niewyremontowane 1.3 :D
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Dymator pisze:Odremontowane 1.1 napewno lepiej by się huśtało niż niewyremontowane 1.3 :D
ale DOBRZE wyremontowane 1.3 objedzie nie wyremontowane 1.6 :mrgreen:


Jak coś to mam całego Wartburga 1.3 na części- 600zł bez lpg ale zapier... fajnie jeździ ;) tylko tyle, że ja z Częstochowy
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Przepraszam, ja w swoje 1.6 włożyłem grube pieniądze (ten silnik zasługuje na półkę w muzeum VW jako igła ) hehe :)
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

nie piłem do Ciebie :kiss:
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

No niby mam 1.3 ale nie chce koledze wciskać złomu, na panewkach, półpanewkach kompozytu już nie ma zbyt wiele bo przebija pomarańczką czyli na dzień dobry wymiana bo grzeje się dosyć szybko.
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

nieno, chodzi mi raczej o takie 1.3w stanie db/bdb:P

@Kumpelek-widze ze na oczy cipolecialo bo jestesmy w dziale DOLNY SLASK.
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

r0man pisze: @Kumpelek-widze ze na oczy cipolecialo bo jestesmy w dziale DOLNY SLASK.
no i ?
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Wątpię czy uda Ci się znaleźć takowy w naszej okolicy, cena silnika ze średnim przebiegiem waha się w granicach 400-600 zł. Ja też kupiłem rzekomo dobry silnik 1.3 z niedużym przebiegiem ale niedaleko po zakupie siadła uszczelka pod głowicą bo dostałem gwarancję, że nie trzeba nic robić ( czyli mój nieudany pierwszy zlot, Silesia Fest...). I tak trzeba wymienić podstawowe rzeczy m.in uszczelki a jak już masz ściągniętą głowicę to możesz oddać do fachmana i za 400 zł masz wymienione wszystkie zawory, dotarte gniazda i wymienione uszczelniacze. Odkręcasz miskę olejową bo ta już pewnie będzie się pocić na uszczelce, a jak już masz ściągniętą miskę to śmiało można odkręcić korbowody, robisz oględziny panewek, stwierdzasz czy są ok jak tak to wymieniasz tylko pierścienie jak tak bardzo nie chcesz się wpychać w koszty. A można jeszcze wymieniać i wymieniać te rzeczy, które warto wymienić. No i tak mniej więcej 1000-1500 nie licząc silnika, który będzie kosztował kolejne 500 zł :lol: Tak wychodzi kolego hehe :mrgreen: lepiej zrób ten co masz ;>
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

lebiedź ma
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

I co dolny slask spi...........................
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

bo dolnyśląsk to czarna D..a na mapie trabantowej polski:p jak temat Warczyburga będzie cosik z tego?
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

niestety nie ,po dlugich staraniach wyszlo ze gosciu nie sprzeda bo zima ma tam swoj prywatny pab w warczyburgu :?
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Odpowiedz