Poszukiwany Trabanciarz z Wrocławia

Moderator: Mod Team

SaaberMario
Posty: 3
Rejestracja: 2014-07-20, 22:32
Lokalizacja: Wrocław

Poszukiwany Trabanciarz z Wrocławia

Post autor: SaaberMario »

Cześć wszystkim Trabanciarzom! Poszukuję kogoś w Was z Wrocławia, kto chciałby porozmawiać z sympatycznym Panem, którego kiedyś poznałem - właścicielem Trabanta i dwóch Maluchów (niz z aut poza tym, Trabanta na części nie liczę). Rozmawiałem z tym Panem jakiś czas temu, widać, że pasjonat marki i klasycznych samochodów (pogadaliśmy sobie o Saabach ). Mówił, że chętnie pozna innych fanów Trabanta, zawsze chętnie porozmawia, a jeżeli ktoś ma dostęp do części do Trabanta, albo wie gdzie ewentualnie szukać, to tym bardziej przywita z otwartymi ramionami (nie dosłownie, ale Pan chciałby nabyć kilka części). Chętnie przekażę namiary na Pana od Trabantów, tylko prośba o kontakt od kogoś z Wrocławia lub okolic, kto też uwielbia Trabanty i chciałby odwiedzić Pana (południowy Wrocław). Pozdroovy!

PS. Wrzucałem info na FB i KH poleciła mi, żebym tu uderzył, Pan ma na oko mniej więcej 50 lat i jest duża szansa na to, że nie zagląda na fora. Sam gustuję w Saabach, ale piszę do Was, bo uważam, że skoro już ktoś ma taką fajną pasję, to warto to pielęgnować, a swój swojego zawsze zrozumie. Piszcie na forum lub duzeem@gmail.com.
Carpenter76
Posty: 6
Rejestracja: 2014-04-26, 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carpenter76 »

Cześć

chętnie spotkam się z tym Panem, gdy tylko wrócę z wyprawy trabantem dookoła Polski
https://www.facebook.com/TourDeTrabant

Jestem z południowego Wrocławia (Krzyki-Partynice). Za tydzień powinienem do niego dotrzeć...

Pozdrawiam,
Carpenter
SaaberMario
Posty: 3
Rejestracja: 2014-07-20, 22:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: SaaberMario »

Carpenter76 pisze:Cześć

chętnie spotkam się z tym Panem, gdy tylko wrócę z wyprawy trabantem dookoła Polski
https://www.facebook.com/TourDeTrabant

Jestem z południowego Wrocławia (Krzyki-Partynice). Za tydzień powinienem do niego dotrzeć...

Pozdrawiam,
Carpenter
Cześć!

Dzięki wielkie za odpowiedź, na priv prześlę Ci namiary na tego Pana. Świetnie się składa, bo z Partynic możesz dojść tam w kapciach ;)

Pozdrawiam i powodzenia życzę podczas wyprawy!
Mariusz
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Ja również z chęcią sie spotkam z owym panem .
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
SaaberMario
Posty: 3
Rejestracja: 2014-07-20, 22:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: SaaberMario »

Cześć bobas, Carpenter76 był pierwszy, więc ma już namiary ;) Pewnie się znacie między sobą, więc może dogadajcie się proszę.
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Carpenter76 czy byłeś u pana z partynic? Jeżeli nie to może jutro się wybierzemy razem ,chyba juz wruciles z turde po polsce?Co ty na tą propozycje :lol:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Carpenter76
Posty: 6
Rejestracja: 2014-04-26, 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carpenter76 »

Bobas, żyjesz? Jakiś czas temu wysłałem Ci wiadomość na PW...
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Owszem zyje ,jestem tylko trochę zapracowany i niemam kiedy odpisać .Wale w robocie po 14h i jak przyjdę na chate padam na pysk .Właśnie wrucilem z ,,classic auto we wrocławiu,, fajna imprezka ,sporo starych aut z różnego okresu .Warto zobaczyć tą wystawę .
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Carpenter76
Posty: 6
Rejestracja: 2014-04-26, 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carpenter76 »

Mam to samo... Na moto classic nie dotarłem, ale w usprawiedliwieniu dużo jeździłem trabantem po Dolnym Śląsku.
W temacie pana z Wyścigowej - zapukałem tam kilka dni temu, ale nikogo nie zastałem. W weekend spróbuję jeszcze raz.
Pozdrawiam pomarańczowo!
Carpenter
______________
trabant diesel
Odpowiedz