Wrocław/dolnyśląsk - lista i plany na przyszłość

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

I nie dawać nikomu obcemu zamykać maski. Swoją zawsze staram zamykać się sam. Zamek w Trabancie musi odpowiednio kliknąć ;)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

W grudniowy piątek 30-go albo 31-go w sobotę będę we wrocławiu na sylwestra, jeżeli wyrazicie chęć, ja ogarniam trabika i wpadam do was.
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
machoony
Posty: 1042
Rejestracja: 2011-01-09, 11:49
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: machoony »

Kuzyn353 pisze:I nie dawać nikomu obcemu zamykać maski. Swoją zawsze staram zamykać się sam. Zamek w Trabancie musi odpowiednio kliknąć ;)
właśnie się zastanawiam czy zamknąłem twoją w kombiku :P
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

hehe, spoko. Nigdzie się nie wybieram w najbliższych miesiącach ;)
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

sorki guma niewiedzialem ze sie chciales spotkac w niedziele. :( dopiero dzisij sprawdzilem stronke :? Moze bysmy wybrali jakis inny termin,ale bulbym dupowozem :lol: .No i reszta z wrocka by sie zjawila :mrgreen:

[ Dodano: 2011-12-19, 16:40 ]
Albo tak jak dymator bedzie 30 grudnia 8) CO ty nato :roll:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

30 moze mnie nie byc chyba ze umowimy sie np na godzine 19-20 ? gdzies ... i tez bede dupowozem bo przed wiosna raczej nie bede robil przegladu :( bedzie ktos Trabantem ?
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

guma ja raczej bende autobanem ;) 19-20 mi pasuje na tym malym parkingu pod gorka slowianska :lol: Co ty na to.Roman i paru innych ziomali z wrocka jak by wpadlo bylo by super :mrgreen:

[ Dodano: 2011-12-23, 14:56 ]
Dymatora oczywiscie tez zapraszam :P sorki ze o tobie zapomnialem :mrgreen:

[ Dodano: 2011-12-29, 18:09 ]
guma jerzeli ci nieodpowiada okolica to zaproponuj cos :/ .Morze rynek ,kolo budek z kwiatami :lol:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Wiadri
Posty: 34
Rejestracja: 2011-11-07, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Wiadri »

witam wszysktich, i jak odbylo sie spotkanko? ja niestety dlugo bylem bez neta i nie moglem sie skontaktowac, a co do spota to jesli sie nie odbyl to jestem chetny w jakis styczniowy weekend. najlepiej, zeby ludzie spoza wroclawia ustalili termin, ktory Im odpowiada, bo maja najdalej ;) mam nadzieje, ze zdaze ozywic swojego kombiaka...
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

guma ile za to autko :mrgreen: daj namiary 8)
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

Zgłaszaam się na rozkaz
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
matdone
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-27, 00:43
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: matdone »

Cześć
Jestem nowym właścicielem Trabanta 1.1 91'. Kupiony został przez mnie kilka dni temu, mam już pierwsze przygody, małe, bo związane z moim nieumiejętnym odpalaniem 'Dżipusia' jak go nazywa moja siostra. Przez co jutro z rana muszę po niego podjechać do dziewczyny, ale wierzę, że ruszy z kopyta po dniu stania; poprzednio intuicja mnie nie zawiodła :)

Chętnie spotkam się z wrocławianami nawet jeszcze w tym tygodniu. Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o klasyki, więc byłbym wdzięczny za każdą pomoc i dawkę wiedzy. Chętni? :)
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

jakoś za 2 tyg powinien być spot.. więc ochłoń po zakupie, i wtedy sie zobaczy ;p
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Cześć matdone, na początek gratuluje zakupu wspaniałego autka :) jak masz jakieś fotki to pochwal się nabytkiem w odpowiednim dziale chętnie przeczytamy jego historię :) Najbliższy wrocławski spot będzie 18 marca, planujemy przywitać wiosnę więc pakuj dziewczynę na pokład i przyjeżdżajcie :) Niebawem pojawi się więcej informacji odnośnie naszego spotkania :) Witaj w Trabantowym świecie :)
matdone
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-27, 00:43
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: matdone »

Akurat chyba data spotu mi nie odpowiada. Gdyby coś miało się zmienić, to na pewno podjadę do Wrocławia. Rzeczywiście tak tak myślałem, ruszył dzisiaj bez problemów, zaraz jadę go jeszcze testować.

Może jeszcze dzisiaj wrzucę zdjęcia i napiszę krótką historię. Jeśli nie to prędzej niż później na pewno to zrobię.

Miłego dnia :)
Odpowiedz