Wrocław/dolnyśląsk - lista i plany na przyszłość

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Wrocław/dolnyśląsk - lista i plany na przyszłość

Post autor: guma_ »

Dolnyśląsk - póki co trochę biała plama na mapie CT :) choć czasami można spotkać na drodze coś DDeRowego i na forum też się wypowiedzi pojawiają to jednak w porównaniu do innych rejonów jakby nas mało było. Więc moje pytanie i zarazem prośba motywowana podobnymi postami ze stolicy czy silesi. Ilu nas jest na dolnymśląsku, sympatyków, czynnych, biernych, z autami bądź z autami wciąż w planach ? Zbliżając się ku końcowi remontu zaczynam myśleć o jakimś spocie, smrodzeniu miksoliną po mieście czy wypadzie wspólnie na większy zlot ... To na przyszłość a póki co prosze o mały spis powszechny. Dolnyśląsk - ruszamy?
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Ja chętnie - mieszkam pod wrocławiem tak więc też czekam na ludzi z naszych okolic :)
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

siemka mieszkam we wrocku trabi z 69 r w trakcie remonciku :mrgreen:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Grzala1989
Posty: 10
Rejestracja: 2011-08-10, 20:52
Lokalizacja: Skokowa

Post autor: Grzala1989 »

Jasne ze ruszamy ... pozdrowienia z okolic Trzebnicy ... Niedługo dodam fotki i jakis opi mojej "gabloty" :D Mysle ze wroclaw albo gdzies miasteczka wioski pod wroclawiem mozna by było cos zorganizowac ... noclegi miejscówka itd biore na siebie ...
jakub789

Post autor: jakub789 »

witam tez jestem z wrocka w raze spota tez sie pojawie gg7652386
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Świetnie Wrocław się zameldował :) A co z resztą dolnegośląska ? nikogo nie ma na forum ? Co do spotu to tak jak pisałem kończe auto być może uda sie je uruchomić w ciągu miesiąca (kasa:( ) więc będzimy myśleć o spocie :) pozdrowienia
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

ja mojego niestety ciągle trzymam na cegłach...
źle dobrałem śruby i zamiast drobnego zwoje dostałem zwykły zwój i dojechałem sobie gwint w wachaczu....
teraz rozwiercać , gwintować (gwintowniki M14 - 54 zł :o) i została mi 1 rzecz - rozwiercenie nowych kielichów - dojechałem na 1 szt. dzwonka - 4 wiertła + 2 dojechał znajomy mechanik z bezpiecznej którego prosiłem o pomoc i 1 wiertarka naprawde porządna została spalona...
masakra

[ Komentarz dodany przez: machoony: 2011-09-01, 09:09 ]
usunąłem wulgaryzm
Ostatnio zmieniony 2011-09-01, 08:09 przez r0man, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

r0man, nie może być tak, że masz gwint w Zbukowym kielichu i jednocześnie w oryginalnym. Nie skręcisz tego dobrze.
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Kuzyn353 pisze:r0man, nie może być tak, że masz gwint w Zbukowym kielichu i jednocześnie w oryginalnym. Nie skręcisz tego dobrze.
ależ ja tak nie mam ;)

poprostu musze dzwonki rozwiecić gdyż śruba była fi12 a teraz po mojej demolce jest fi14 :)
i by przez ten dzwonek nie przeszła śrubka
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

dajcie znac. przemebluje sie wtedy www.trabant.art.pl jak wroclaw znow ruszy. dla wroclawiakow konta mailowe nick@trabant.art.pl tez czekaja.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

robak pisze:dajcie znac. przemebluje sie wtedy www.trabant.art.pl jak wroclaw znow ruszy. dla wroclawiakow konta mailowe nick@trabant.art.pl tez czekaja.
ekstra :) fakt faktem wrocławska storne pokryła ise pajęczynami, dobrze że będzie na czym bazować :)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Wyjechalem z kraju i dlatego tak. Poza tym ekipa sie nieco rozsypala (czyt: zestarzala). Nowej krwi potrzeba, ale "stare smiecie" sa nadal dostepne. Nie ma sensu reklamowac nowej stronki itp, skoro stara mozna zaktualizowac. Wszystko mozna - jesli beda chetni, to czekam na pomysly. Sluze hostingiem i wiedza techniczna. Jak trzeba bedzie zrobic nowa stronke, czy postawic jakis CMS "pod Trabanty", to tez sie zrobi. Jakbym przypadkiem nie odpowiadal tu zbyt dlugo, to smigaj telefonicznie 071 707 24 94* (i zostaw wiadomosc jakbym nie odebral) albo wal mailem na lukasz (malpa) ludziejewski.com


* - placisz za polaczenie na numer stacjonarny do wrocka, a ja odbieram gdzies tam w swiecie.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Nic tylko trzeba wskrzeszac i dzialac :)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Ja jestem 80 km spod wrocka, między Głogowem a Polkowicami. Odwiedzam wrocek co jakiś czas swoim kartonem. Otwarty od 2 lat na propozycje ;)
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Tak, kolega z giełdowej krainy z mocnym akcentem :) Myślę że jeszcze tej jesieni uda się zrobić pierwszy spot :)
Odpowiedz