Wrocław/dolnyśląsk - lista i plany na przyszłość

Moderator: Mod Team

r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Dymator pisze:Ja jestem 80 km spod wrocka, między Głogowem a Polkowicami. Odwiedzam wrocek co jakiś czas swoim kartonem. Otwarty od 2 lat na propozycje ;)

Lubin - najgorsze miejscie na łapanie stopa jakie znam oO

jak narazie najwieksze problemy nam lubin sprawiał w trasach ;D


a co do strony - jak trzeba przy prowadzeniu strony - to ja moge pomóc
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

r0man: ja tylko czekam na znak z Waszej strony :)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

r0man pisze:Lubin - najgorsze miejscie na łapanie stopa jakie znam oO
Potwierdzam :lol:

[ Dodano: 2011-09-15, 12:08 ]
zadziwia mnie trabantowy boom w moim mieście i okolicach, wczoraj dostałem telefon od chłopaka 2 lata młodszego z zapytaniem o części i ew. pomoc, kilka ofert kupna/sprzedaży, już nie będę sam... :( a tak było fajnie być rodzynem... :cry: ale zawsze to raźniej :)
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Drazk 601 zgc
Posty: 60
Rejestracja: 2011-05-05, 08:19
Lokalizacja: SPT (dolnyśląsk)

Post autor: Drazk 601 zgc »

Również chętnie bym sie wybrał na jakiś spocik może nie koniecznie Trabem bo stoi bez dokumentów. Jestem z okolic Zgorzelca.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Dymator pisze:
r0man pisze:Lubin - najgorsze miejscie na łapanie stopa jakie znam oO
Potwierdzam :lol:

[ Dodano: 2011-09-15, 12:08 ]
zadziwia mnie trabantowy boom w moim mieście i okolicach, wczoraj dostałem telefon od chłopaka 2 lata młodszego z zapytaniem o części i ew. pomoc, kilka ofert kupna/sprzedaży, już nie będę sam... :( a tak było fajnie być rodzynem... :cry: ale zawsze to raźniej :)
będziesz najszybszy ... :)
Wiadri
Posty: 34
Rejestracja: 2011-11-07, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Wiadri »

Witam witam! Od 3 dni jestem dumnym posiadaczem Trabanta, więc dołączam się do listy i chętnie wezmę udział w jakimś spocie ;) pogoda może i nie dopisuje, ale lepiej teraz, niż w grudniu :P Mieszkam pod Wrocławiem, w Jelczu-Laskowicach, ale większość czasu i tak spędzam we Wro, jestem więc zwarty i gotowy ;) pzDDR
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Heh tak widzę że ida wrocławska padła poraz kolejny :<
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

r0man, nie poddawaj się :)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Wiadri witaj w Trabantowym groniem mozesz pochwailić się swoim pupilem w odpowiednim dziale. Co do Wrocławia to nie jest tak że idea padła. Co prawda ze stroną są pewne spóżnienia ale wynikaja one z ogromu pracy jaki mamy także poza Trabantami :( Mój pupil wciąż ma problemy zdrowotne i nadal nie ma przeglądu więc w moim przypadku odpada póki co spot, ale chętnie pojawie się mniej zacnym autem. Czekam na propozycje, r0man tak jak pisze Kuzyn nie poddawaj się i zaproponuj termnin/miejsce, nawet jak mają być dwa Trabanty to warto, nie sądzisz?
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Spoty zaczynalismy w 2001 jako Wroclawski Klub Trabanta. Na pierwszym byly 2 auta, potem dojechalo trzecie :) Od tego sie zaczelo.
cirek18
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-19, 21:45
Lokalizacja: ok. Lubina

Post autor: cirek18 »

Witam, w ciągu ostatniego miesiąca też stałem się dumnym posiadaczem trabanta, czyli następny trabanciarz w Lubinie :D tęż chętnie wezmę udział w jakimś spocie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Niech forum patrzy, oto dowód jak w takim zadupiu jak Lubin zapoczątkowałem mode na trabanty :)
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Na przyszły rok podobno też ma być:
http://www.otowroclaw.com/news.php?id=67557
Macie okazje do zorganizowania większego spotu :)
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Tylko e II RP to troche czasy przed Trabantowe ... ale zloty ogranizowane przez Setke juz sa blizsze PRL:) Panowie co ze spotem ? Moge dupowozem przyjechac zeby sie z Wami na zywo zapoznac, ale bedzie ktos chetny ?
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Wrocław to wg mnie najfajniejsze miejsce do takiego spociku ;p Nie wiem jak tam reszta ;P Mój trabancik już zimuje także tylko tak jak mówisz guma... dupowóz :)
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Odpowiedz