Wrocław/dolnyśląsk - lista i plany na przyszłość

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Tylko e II RP to troche czasy przed Trabantowe
No niby tak, z drugiej jednak strony wikipedia podpowiada, że nie koniecznie ;)
Wiadri
Posty: 34
Rejestracja: 2011-11-07, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: Wiadri »

Moj w piatek dostanie nowy akumulator i wcale nie chce mu sie jeszcze zimowac :D wiec jestem chetny w kazdej chwili, bo jestem codziennie we wroclawiu praktycznie ;)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Guma i reszta - lognac sie na nowej stronce prosze. Uprawnienia pododaje i oklikac trzeba i jeszcze tylko miliard spraw skonczyc z nia :)
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

mój równiejż został wczoraj wybudzony ze snu po lekkim śnie powypadkowym - i nawet przeszedł przegląd - tak więc nadal czekam.

@robak - juz o wiele lepiej z tąstroną niż z poprzednią
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

r0man: tamta okazala sie sitkiem podatnym na SQL injection. wywalilem, zmienilem i zbudowalem od nowa calosc. reszte info napisalem w czesci blogowej na stronie. pytanie teraz, czy swiat dolnoslaskich Trabanciarzy jest na nia gotowy, a wlasciwie czy ludzie sa w stanie sie ponownie zebrac.
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

drogi robaczku odbudujemy nasz wroclawski club na starych zgliszczach :mrgreen: .Jest nas garstka,ale w kupie sila :evil:

[ Dodano: 2011-12-09, 19:14 ]
zlocik by sie przydal,bo zima za pasem :P

[ Dodano: 2011-12-09, 19:20 ]
roman, guma,wiadri moze bysmy sie spotkali,gdzies ;) .Wkoncu jestesmy wszyscy z WROCKA BOBAS-511383717 :lol:
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Wypadało by chociaz 1 zjazd przed sprzedażą wykonać...
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

mój już zimuje... stoi na letnich oponach bo zimówek już mi się nie płaca zakładać i ze zdemontowaną maską przygotowaną do ponownego malowania w niedalekim czasie. :(
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

To widze sie dzieje r0man goni sprzeta (czy ten twoj nie jest czasem kremowy ?) a Dymator zaliczyl przygode :) Moje Tramorghini już na chodzie ale wciąż bez opon i przeglądu. Na zlot moge przyjechac jedynie dupowozem więc proponuje w przyszłą niedzielę 18 grudnia powiedzmy o godz 17 zrobic we Wroclawiu pierwszy wigilijny spot Trabntowy spot ! Prosze o propozycje fajnego miejsca, byloe by nie to wzgorze pod aqua :) Mam nadzieje ze pogoda dopisze i nas nie zasypie !!! do dziela
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

niee, ja biały + lewy przedni duro kremowy
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

A no zaliczyłem... Zapomniałem zatrzasnąć maski...
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Doszly mnie sluchy ze po Wroclawiu jezdzi kremowy 2takt w niezlym stanie, sadzilem ze to Twoj :) To jak - ktoś potwierdza obecnosc 18 grudnia ? Dymator moze ty pomysl o zapinkach :) ?
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

to jeszcze wszyscy na nowej stronie niech przyklikna lubie to w dziale facebook :)
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

Nie posiadam ryjbooka, wiecnie klikne
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

guma_ pisze:Dymator moze ty pomysl o zapinkach :) ?
Żadnych zapinek, maska ma być czysta jak dupcia niemowlaczka :) Po prostu musze wyrobić w sobie nawyk sprawdzania maski przed odjazdem ;p
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
Odpowiedz