Wrocławskie WWW

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Wrocławskie WWW

Post autor: guma_ »

Rzecz dotyczy strony http://www.trabant.art.pl/index.php, która pamięta naprawdę stare czasy wrocławskich trabanciarzy. Warto kontynuować bytnośc strony tym bardziej że dzięki Romanowi jest możlwiość jej odświerzenia. Także r0bak zgłośił się na ochotnika przy pomocy strony. Macie jakies pomysły na stronę, co zostawiamy co zmieniamy ? Żeby od czegoś zacząć proponuję by podlinkować na stronie adres do regionalnego forum CT czyli tutaj :) Jakieś inne pomysły czy inicjatywy ?
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

hehe na odwrót xd
robak - umożliwia jej odświeżenie
r0man - zgłasza sie na ochotnika xd
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Mozemy ja calkiem przebudowac tez. Nie musimy tylko robic refresha danych. To oczywiscie najprostsza opcja, bo forum i tak tutaj jest, ale z mojej strony proponuje zupelnie przebudowac ksiege gosci (czasem fajne wpisy sie pojawialy od osob ktore przejezdzaly przez wro i Trabiki widzialy), a i gielde lokalna mozna zrobic. Co Wy na to? To tego jakis maly panel do wrzucania informacji o spotach i innych lokalnych informacjach ze swiata Trabantow. Tak wiec zostalby ten layout, ale doszlo pare opcji. A jak bede we Wro, to chetnie popelnie jakas sesje zdjeciowa z Trabantami. Zwykle i tak przynajmniej jeden aparat i pare szkielek zabieram ze soba, wiec... :)

Bede nie za szybko, bo pewnie w okolicy maja dopiero, no ale bede ;p


Aaaa... no i dolnoslaski newsletter trabantowy. Ludziki beda mogli sie automagicznie do niego dopisac i wypisac. A poza tym podlinkuje to pod www.wapnet.pl i pare innych portali ktore prowadze (lub mam na serwerach), wiec odwiedzalnosci to troche napedzi tez. To jak? Na poczatek wypadaloby liste ludzi z wro zaktualizowac. Guma! Pozbierasz dane? Imie, nazwisko (lub ksywa, albo wszystko na raz), adres mailowy, gg. Potem do mnie to wyslij, a ja to zmontuje w calosc (kto nie chce pokazywac jakichs danych na www niech to powie, ale przynajmniej do newslettera sie adres dopisze. Wybrana osoba dostanie dostep do panelu newslettera i bedzie mogla szybko rozsylac informacje o spotach itp. To samo tyczy sie newsow na wuwuwu.
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

no to dzisiaj po szkole może coś grzebne z szablonem jak chcesz, podeśle ci na maila któregoś dnia szablon ew. ty cos mozesz tez zrobic jc.
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Szablonem na razie sie nie przejmuj. Dane trzeba pozbierać. Wczoraj już sie zabrałem za strone. Na razie sie rozgladam, bo nie wiem czy użyć jakiegoś silnika gnu, czy pisać swój. Parę testów musze zrobić. Jutro bede grzebać w tym. Najważniejsze to wymyslec co to ma robić. Bardziej interaktywne będzie częściej odwiedzane niż statyczna strona.
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

najprostsza php z includami ew. malutka domieszka sqla wydaje mi sie ze by była wystarczająca + jakies lokalne forum i cześć
taka jest moja opinia nie wiem jaką inni mają wizje tego ;D
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Jest sens z lokalnym forum? Nie wystarczy linka do dolnoslaskiej czesci tutaj? Jesli jest sens - nie widze problemu. Jak sadzisz?
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

no wsumie to racja ;D
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

dobra... wlasnie zaczalem grzebac przy stronce. chyba jednak pojde w strone bardziej interaktywnej, to wtedy ludziki beda mogli sobie sami czasem dodac to i owo na niej :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

[ Dodano: 2011-09-18, 04:37 ]
no dobra... zmajstrowalem cos. potrzebuje 2 osoby do testow.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Czesc
1. Widze ze prace ruszyly, co d ozbierania doancyh to oczywsicie sie tym zajme.
2. forum lokaln wg mnie jest zbedne i lepiej linkowac do tego forum ale nie zamykam sie na zadna opcje
3. Ciezki tydzien przedemna ale zglaszam sie do testow ile moge to pomoge :)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

super. wiec pododawac sie do odpowiednich grup. nadal uprawnienia i ogolnie to i owo :)
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

sry, że się wtrącę. ale swoje forum ma swoje plusy ;)
no, ale to też zależy od ilości użytkowników lokalnych ;)
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

wyszlo na to, ze jest jedno i drugie. lokalne mniej rozbudowane niz to, ale mozliwosc jest.
Awatar użytkownika
Dymator
Posty: 243
Rejestracja: 2011-05-05, 09:18
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dymator »

Ja tą stronę widzę w technologii flash tak żeby każda podstrona otwierała się z efektem fajerwerków :D A tak w ogóle, jest jakiś cień szansy że na stronie regionu będzie się udzielać więcej niż 5 osób?
Nie pomogą hamulce, nie pomoże gleba, poszerzenie i utwardzenie zawieszenia jak we łbie uroi się WRC.
r0man
Posty: 121
Rejestracja: 2011-07-31, 19:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: r0man »

niet.
chyba że ktoś przybędzie w jakiś magiczny sposób, ew. ja moge zrobić lipne konta i samemu ze sobą gadać ;D
sory za brakpolskich znakow i znikajaca czasem spacje ale niemam polowy klawiatury:)
Odpowiedz