seba601s z katowic,Trabi 601s rok'90 wielki powrót

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
seba601s
Posty: 115
Rejestracja: 2011-05-08, 19:44
Lokalizacja: Katowice

seba601s z katowic,Trabi 601s rok'90 wielki powrót

Post autor: seba601s »

No wiec pochwale sie ....znów mam cywilnego Trabanta jak w temacie. Kupiony w Zakopanem od jednego z forumowiczów i wielbiciela(byłego ,bo ma już skode)marki. Stan taki jakiego szukałem,ogladałem chyba z 10 i ten w końcu mi spasował. Na razie nie jezdzi,silnik zatarty,ale już mam nastepny wyremontowany,trzeba tylko przełożyć. Dostał już opony z felgami z rajdówki(na razie Trabi rajdowy stoi w serwisie i bedzie lakierowany i składany,ja ze wzgledu na stan zdrowia i sytuacje nie dam rady,wiec bedzie gotowy może na wiosne i ruszy do walki z maluchami na kjs),które spasowały idealnie pod kolorek samochodu...
Jak odpale,umyje samochód i zrobie niezbędne poprawki wrzuce wiecej fotek...musze miejsce w garażu dla niego przygotować bo szkoda mi go pod chmurka trzymać
Obrazek
Obrazek
Obrazek
U mnie samochód nabierze nowego blasku.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 232
Rejestracja: 2011-05-13, 17:38
Lokalizacja: Katowice/Jaworzno

Post autor: Dawid »

Ładny :) dobrze wygląda na tych kołach. Z którego miesiąca masz budę? :)
Moj jest z lutego... Będą dwa roczniki '90 na tej samej ulicy :mrgreen:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
seba601s
Posty: 115
Rejestracja: 2011-05-08, 19:44
Lokalizacja: Katowice

Post autor: seba601s »

No stary mieszkamy na tej samej ulicy i jakoś sie spotkać nie idze :lol: ..ale jak go odpale to podjade do ciebie...nie wiem z ktorego jest miesiąca..musze tabliczke poczytać..
Elwis
Posty: 99
Rejestracja: 2011-11-05, 20:09
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Elwis »

Fajna maszyna ,kolor podobny chyba do mojego.Po nowym roku będę śmigał Trabim do Katowic to może gdzieś zrobimy małego Spota .Gratuluję zakupu.Pozdrawiam Tomek :)
Awatar użytkownika
seba601s
Posty: 115
Rejestracja: 2011-05-08, 19:44
Lokalizacja: Katowice

Post autor: seba601s »

Elwis pisze:Fajna maszyna ,kolor podobny chyba do mojego.Po nowym roku będę śmigał Trabim do Katowic to może gdzieś zrobimy małego Spota .Gratuluję zakupu.Pozdrawiam Tomek :)
No wtedy jużna pewno bedzie skończony,może nawet zdążę na te zimowe wieczory webasto założyć,wiec odezwij sie nie ma problemu..
Tak na marginesie musze silnik rozebrać z czystej ciekawości,bo jak sie w trakcie pracy okazało przewody przy alternatorze i rozruszniku stopione i na pewno miały przebicie i dlatego nie odpalił,jakiś "kowal"grzebał przy elektryce chyba,bo masakra była.
Elwis
Posty: 99
Rejestracja: 2011-11-05, 20:09
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Elwis »

No po zakupie Trabanta w stanie powiedzmy niewiadomym jak w moim przypadku roboty zrobiło się dużo .środek do wymiany ,silnik do zrobienia ,i mega dużo innych rzeczy.Kupiłeś Twojego w Katowicach czy śmigałeś gdzieś dalej ?.ja mojego przez przypadek zobaczyłem w Katowicach na ul Ordona.Może będzie okazja się zobaczyć na WOŚP ,dasz radę poskładać maszynę ? .Jak coś to służę też pomocą i częściami zamiennymi .Pozdrawiam Tomek :)
Awatar użytkownika
seba601s
Posty: 115
Rejestracja: 2011-05-08, 19:44
Lokalizacja: Katowice

Post autor: seba601s »

Dzieki Elvis..Trabant wczoraj już był odpalany...pieknie chodzi...poskładam rury,reszte drobiazgów i posprawdzam/ustawie/nasmaruje linki itp,no i w tym roku bedzie jeszcze jazda próbna,wiec jak bedzie dobrze to sie zjawie na orkiestrze ...
Kupiony w Zakopanem i holowałem go razem z ok.400kg czesci (dwa silniki,14 felg z oponami,pełno cylindrów tłoków,resory,przeguby itp.) dobrze ze sam holowałem bo miejsca nie było w żadnym samochodzie...
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 232
Rejestracja: 2011-05-13, 17:38
Lokalizacja: Katowice/Jaworzno

Post autor: Dawid »

Ruszyłeś go dzisiaj czy mi się wydawało że to ty jechałeś jakąś godzinkę temu?
Awatar użytkownika
seba601s
Posty: 115
Rejestracja: 2011-05-08, 19:44
Lokalizacja: Katowice

Post autor: seba601s »

Dawid pisze:Ruszyłeś go dzisiaj czy mi się wydawało że to ty jechałeś jakąś godzinkę temu?
No ba...gdzie to mnie widziałeś?? Musiałem próbe zrobić...
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 232
Rejestracja: 2011-05-13, 17:38
Lokalizacja: Katowice/Jaworzno

Post autor: Dawid »

Z Żabki wychodziłem jak jechałeś :) fajnie Ci to cyka :)
Odpowiedz