5 Trabi Silesia Fest

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Wspomnę ,że była co najmniej 1 grupa 8-10 ludzi późnym wieczorem ,która chciała wejść na imprezę zamkniętą pooglądać Trabanty nocą. Ale z Lokatą ,Jakimem i paroma innymi osobami powstrzymaliśmy ich.

Również wolał bym by to nie Nasi mieli lepkie łapki ,nawet nie śmiem dopuszczać takiej myśli.



pozddro Bross
Ostatnio zmieniony 2013-06-30, 13:42 przez Bross, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz 1970
Posty: 207
Rejestracja: 2012-01-17, 09:42
Lokalizacja: TARNOBRZEG

Post autor: mariusz 1970 »

pare osób pojechało dzis do Pińczowa,do Judego. Śmiałe te osądy,ale poczekajmy,może ktoś go zabrał, i czeka jak ktoś się upomni o niego.
MAŁY
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

A ja sia caly czas zastanawiam jakim cudem namiot się stracil??Co on lezal se poskładany gdzies "bezpańsko"??Czy gdzies schowany był i z tego miejsca znikl?No i skoro wiadomo było już zanim wlasciciel wyjechal czy komus to zglaszal??(organizatorowi)Podtswa znalezienia jakies zguby/kradzieży,jak kto woli, jest natychmiastowa informacja.Ja tez mogę podratulowac pomyslowosci pewnej ekipie w chowaniu taboretów pod lozkami .....Mam tez cicha nadzieje ze ten namiot się znajdzie tak samo jak taborety...Mysle ze każdy na zlocie pamięta ze jednak sam pilnuje swoich zabawek.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lary
Posty: 223
Rejestracja: 2011-05-08, 15:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lary »

Mam nadzieje że się znajdzie. Bo przez jedną osobę psuje się powietrze. A Kuba ma nauczkę żeby pilnować swego a nie puszczać fantów samopas.
NOWA HUTA DUMA NARODU POLSKIEGO
KUŹNIA NASZEJ SIŁY I DOBROBYTU
Paweł-Yogi
Posty: 27
Rejestracja: 2011-07-24, 20:55
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: Paweł-Yogi »

Zabawa była udana zrobiłem 796km w obie strony co do znikających rzeczy to jestem zaskoczony bo zawsze na koniec zlotu rzeczy które zagineły podczas szaleństw zlotowych znajdowały się.A namiot nie jest małym aparatem który można zgubić a może spakowałeś go komuś przez przypadek po pijaku;) .Liczę że się znajdzie bo złodziejstwo na zlotach powinno być od razu karane w jakiś sposób. Co do zdjęc mam prawie 500Mb zdjeć ze zlotu gdzie to wstawić by wszyscy zobaczyli
Mam trzy trabanty 601s
rocznik 1985 po remoncie
rocznik 1975 czeka na remont
rocznik 1989 w trakcie remontu
strusiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2011-05-05, 08:18
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: strusiek »

Co do zaginionych rzeczy pytam już TRZECI RAZ czy nie szuka ktoś krzesła?
Trabi
Barkas
HP 400
600
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

Paweł możesz zgrać na Picasse i wrzucic linka , Chany natomiast ma jakis inny program też jest ok
Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: bachur »

hej właśnie apropo Chanego - on mam problem z odczytaniem tych zdjęć coś trzeba ścągnąć??
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
Awatar użytkownika
Chany
Posty: 276
Rejestracja: 2011-03-02, 13:06
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: Chany »

Bachur wejdź w moje linki z ostatniego posta, te wcześniejsze niewiem czemu, ale niektórym nie działały.
Trabi 1.1 FuFu.
Sam Nostradamus przepowiedział, że koniec świata nastąpi, gdy Trabanta korozja zje.
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Ewela, a te krzesło to zielone rozkładane? Może od Węgrów? (znowu zajumane)

[ Dodano: 2013-07-04, 20:10 ]
Freddie ma komplet, więc to nie jego.
Odpowiedz