Znalazlem cudenko u mnie na wiosce w Polnocnej Irlandii :)

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Znalazlem cudenko u mnie na wiosce w Polnocnej Irlandii :)

Post autor: robak »

Obrazek

i jest takich na wyspie juz 5 :)
krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

jesteście szaleni!!!!!!!!!!!! wytłumacz tym pozostałym, że mimo że to plastik to to nie pływa.
Kurcze to tam same żółte macie? :mrgreen:
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
mariusz 1970
Posty: 207
Rejestracja: 2012-01-17, 09:42
Lokalizacja: TARNOBRZEG

Post autor: mariusz 1970 »

ale kierownicę ma po normalnemu :mrgreen: tzn nie jest zepsuty od nowości :mrgreen:
MAŁY
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Nie. Nie same zolte. Znam dwa na razie. Widzialem tez zielonego (stoi jakies 3 mile od mojego domu), a tego spotkalem jak wracalem z trasy. Stal tez niedaleko mojego domu, tuz za rondem i czekal na reszte maniakow starych aut. Potem przyjechal ziomek jakims starociem co 1 wojne pamieta, ale w stanie idealnym byl. Niestety za wiele czasu nie mialem, bo mi tacho brykalo i musialem sie zawijac, ale mam namiary na wlasciciela. Pewnie tu wejdzie w poszukiwaniu instrukcji Trabantowych, bo sam lub przy nim grzebac i mial pare pytan. Niestety czas gonil, to poczestowalem namiarem na stronke CT.
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Drogi ROBAKU to teraz bedziesz mial okazje sobie cos sprawic na miejscu ,tak jak zawsze chcialesjezdzic trabem u siebie 8) .Pora sie rozejzec za trabem w twojej okolicy i sobie sprawic :lol: .
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
Lesovikk
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-01, 01:03
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: Lesovikk »

Aż się ciepło robi człowiekowi na sercu :) Szacunek dla Pana robaka za wykonanie tak klimatycznego zdjęcia. Pamiętam jak byłem w odwiedzinach u rodziny w Glasgow to również udało mi się wypatrzeć jednego Trampka, ale kurczę już żem zapomniał gdzie go widziałem.
Mally2105
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-06, 21:36
Lokalizacja: Corby/Zamość/Lublin

Post autor: Mally2105 »

Jak byłeś w Glasgow i widziałeś trabika to może w muzeum transportu ??? Bo ja tam go widziałem...Ale gdzieś czytałem,że to muzeum zamknęli :(
XM 3.0 V6 12V po starym dziadku
Saab 9-3 1.9tid
ZXR 750j

Czekam na Trabanta ;(
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Mally: w Glasgow nie bylem jeszcze, ale mam kumpla ktory moze sprawdzic co i jak w i z muzeum sie dzieje. Co siemtyczy Trabiego, to czesc planow juz zrealizowana. Kupilem dom z garazem, wiec juz miejscowka jest do 'zabaw z plastikiem'. Rodzina znow sie powieksza, wiec znow przelozenie planow nieco w czasie, ale co sie odwlecze... ;) Na raie garaz przerabiany jest na salon. Ale taki salon z kanapa, projektorem, dobrym naglosnieniem i... miejscem na motor i Traba! :D Jak szalec to szalec :) A jak juz to zrealizuje, to dupowoz bedzie pilnowal wjazdu do garazu ;)

Lesovikk: szacunek to dla kolegi z ktorym jechalem, bo jak Trabiego zobaczylem, to tak zdeptalem hamulec w iveco, ze kolega malo co szyby nie pocalowal :mrgreen: A ze pusto mialem z tylu, to hamowanie bylo konkretne :]
raima55
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-27, 06:33
Lokalizacja: usa

Post autor: raima55 »

Jestem wlasnie na buforowej ,ale malo sie dowiedzialem .Wlasciciel narazie nie ustalony .jeden z sasiadow powiedzial ze,trampek stoji tak ze 3lata .Zostawilem kartke do kontaktu moze do mnie zadzwoni.Z oglendzin wnioskuje ze to rok 87-90 ,model deluxe ,ma gruba kierownice,ogrzewana tylna szybe,antena na pod szybiu oraz na dachu.Ta na dachu prawdopodobnie sluzyla do SB-radia,dodatkowe halogeny na zderzaku przednim,swiatlo cofania posiadal ale urwali,ma alternator.Wymaga duzo pracy:progi do wymiany ,podloga moze tez byc przyrdzewiala,w prawym nadkolu przednim jest dziura,prawy klosz swiatla glownego do wymiany,tak samo rynienka pod szybe prawa tylna powaznie skorodowana.Stan oceniam na Dobry do malych poprawek.Bede czekal na telef.moze sie odezwie.
raima
bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Mogę ci nie co powiedzieć na temat tego trabiego,ale nie polecam własciciel jest trochę dziwny ma manie przesladowcza .Wydaje mu sie że jak ktoś pyta o niego to jest to ktoś z spudzielni i chce usunac auto z terenu .
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Odpowiedz