CyRyL 601s

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Kuzyn, proszę.. nie wiesz, nie wypowiadaj się..
Ty nie wiesz, mało się znasz. To wieszak z Wartburga. Twoją obecność na forum ograniczasz jedynie do dogryzania i zaczepek lub pokazania za wszelką cenę, że wiesz na temat więcej niż pytający. W twoich licznych postach w ostatnich dniach nie widać żadnego napisanego normalnym koleżeńskim tonem.
Twój awatar świetnie oddaje twój ogólny poziom. Ale nie martwię się, wcześniej czy później dostaniesz bana i nie będziesz zaśmiecał forum swoimi wypocinami.
Maximus
Posty: 58
Rejestracja: 2011-03-17, 21:16
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Post autor: Maximus »

Jaskółka jest integralną częścią podwozia (jest zespawana z płytą podłogi i całą resztą), sanki natomiast korzystając z kluczy można odkręcić od jaskółki.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Kuzyn353 pisze:
Kuzyn, proszę.. nie wiesz, nie wypowiadaj się..
Ty nie wiesz, mało się znasz. To wieszak z Wartburga. Twoją obecność na forum ograniczasz jedynie do dogryzania i zaczepek lub pokazania za wszelką cenę, że wiesz na temat więcej niż pytający. W twoich licznych postach w ostatnich dniach nie widać żadnego napisanego normalnym koleżeńskim tonem.
Twój awatar świetnie oddaje twój ogólny poziom. Ale nie martwię się, wcześniej czy później dostaniesz bana i nie będziesz zaśmiecał forum swoimi wypocinami.
Napisałem wyraźnie, jak jest podpisany wieszak tłumika o który chodziło koledze... czy masz problemy z czytaniem i rozumowaniem? Po co kogoś wprowadzać w błąd itp skoro, może sobie wejść na motirex i kupić wieszak do Trabanta, a nie jakiś z Wartburga i cholera wie co rzeczywiście wtedy kupi.
A co do poziomu.. po Twoim poście już widać jaki Ty reprezentujesz, ale nie mi to oceniać bo nie od tego jestem, śmiem tylko zauważyć, że pył węglowy zatkał Ci parę szarych komórek. :mrgreen: Ocenianie ludzi po awatarze to bardzo 'wysoki' poziom :]

Pozdrawiam i przepraszam za odbiegnięcie od tematu :)
Awatar użytkownika
tata_jerzyka
Posty: 199
Rejestracja: 2011-10-21, 11:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: tata_jerzyka »

Kumpelek to nie user, to stan umysłu... Dużo ludzi gada żeś psychol i oszust, a setki userów mylić się nie mogą...
Kuzynie, to co na GG pisalim, olej siurka :]
(S)TRABANT 1.6Ti Universal
W1 TRABI
Nigdy nie odmawiam pomocy!
Pomogłem? ---> klik "POMÓGŁ".
Awatar użytkownika
CyRyL
Posty: 11
Rejestracja: 2011-08-05, 13:19
Lokalizacja: Kutno

Post autor: CyRyL »

proszę mi tu nie śmiecić :idea:
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

wracając do tematu, to jak napisał kumpelek, jest to tzw bałwanek.
lepszym rozwiązaniem są paski, które montowali we wczesnych rocznikach :) niezniszczalne, potem zamienili to na gumowe i potem bałwanek.
albo nawet nie na gumowe tylko od razu na bałwanek ;))
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
mczmok
Posty: 148
Rejestracja: 2015-12-18, 19:02
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: mczmok »

lepszym rozwiązaniem są paski, które montowali we wczesnych rocznikach :) niezniszczalne
Podepnę się pod temat.
Mam pasek wykonany z laminatu gumy i półtna i właśnie chcę go wymienić bo bradzo przenosi drgania na konstrujcję przy niskich obrotach.
stosując element typu:
http://gktrading.pl/oferta/h-wieszaki;m ... 215--45872
Dlaczego? Bo jest podwóny i jak pierdyknie to nie od raz, poza tym ma również tłumienie boczne.
Efekt opiszę wkrótce :-)
Całe życie z 2 T
Odpowiedz