Szukam Trabanta z okolic Rzeszowa

Moderator: Mod Team

B-Side
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-07, 10:58
Lokalizacja: Rzeszów/BG

Szukam Trabanta z okolic Rzeszowa

Post autor: B-Side »

Witam,
mam dość nietypową sprawę - poszukuję samochodu który był w mojej rodzinie gdzieś do roku 2002/2003 mniej więcej a potem poszedł dalej. Moi rodzice oddali go w rodzinę a oni sprzedali gdzieś dalej i już nikt nie pamięta gdzie.. Samochód to był Trabant 601 - nie pamiętam z którego roku jednak mam kilka zdjęć które może okażą się w jakiś sposób pomocne. Ostatni nr rejestracyjny to : RZI9527. Ostatni znany mi właściciel użytkował ten samochód w Łańcucie a potem słuch o nim zaginął.. Zdaje sobie sprawę, że mógł trafić na złom ale jeżeli komuś się przewinął lub coś kojarzy to proszę o wiadomość PW. Z góry dzięki :)

Obrazek

Obrazek
Mihó
Posty: 115
Rejestracja: 2014-07-15, 23:02
Lokalizacja: PZ

Post autor: Mihó »

Zacznij od sprawdzenia, czy ma jeszcze opłacone OC
Trabant 1.1 Universal
Vectra B 1.8 >500kkm
Pontiac Trans Sport 3.8
Opel Corsa GSI
B-Side
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-07, 10:58
Lokalizacja: Rzeszów/BG

Post autor: B-Side »

Dzięki za radę :) Niestety nic nie wyskakuje w tych latach co miał tą rejestrację RZI, a czy była inna później to nie mam żadnych informacji.
maxxx601
Posty: 300
Rejestracja: 2011-07-31, 13:15
Lokalizacja: Bdg

Post autor: maxxx601 »

Ciężka sprawa z tych zdjęć. Wygląda tylko na lata 83-90. Musisz poszukać dokumentacji w rodzinie...
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Poszukaj umowy sprzedaży w rodzinie i sprawdź po nr rejestracyjnym, VIN i pierwszej rejestracji pod tym adresem:
https://historiapojazdu.gov.pl/
Może to Ci da jakieś szczątkowe dane czy pojazd jest nadal zarejestrowany.
Piotr S.
Posty: 33
Rejestracja: 2011-03-17, 08:13
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Piotr S. »

W historii pojazdu pokazują się dane tylko wtedy gdy wpiszemy aktualny numer rejestracyjny. Także nie znając go nie sprawdzimy nic.
Odpowiedz