Znajomy Kielce / świętokrzyskie i okolice

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Znajomy Kielce / świętokrzyskie i okolice

Post autor: bachur »

Hej - Postanowiłem że napiszę do Was tutaj na forum - miałem niecodzienną sytuację w sobotę wielką przed świętami teraz . Jadę sobie do Głowna ( łódzkie) ze Starachowic trabancikiem 2T w połowie drogi zajeżdza mi drogę audi A6 4.2 benzyna włącza awaryjne i hamuje - ja redukcja i kierunek i dawaj go wyprzedzam hahaha. Co się okazało gość jeszcze raz mnie wyprzedził i mówi żebym zjechał. Po 2 km zjechałem w bezpieczne miejsce - okazało się że chłopak z Kielc mechanik par e trabantów ma itd przedstawił się ale nie zapamiętałem imienia- dałem mu swoje namiary i miał mi wysłać smsa ze swoimi namiarami i nie wysłał - i teraz pytanie czy ktoś zna kolegę mechanika z Kielc z trabantami i z audi a6 4,2 benzyna ?? warto mieć znajomka i namiary na mechanika ziomala z dawnego kieleckiego - dajcie znać pozDDRo Bachur
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
Tweed
Posty: 36
Rejestracja: 2017-04-10, 15:35

Re: Znajomy Kielce / świętokrzyskie i okolice

Post autor: Tweed »

hej , właśnie rozgladam się po Ck za różnymi mechanikami czy opcjami dla nowego 1.1 kombi , jak się czegoś dowiem dam znać i gdyby się jednak odezwał to też prosze o info THx
kargul
Posty: 25
Rejestracja: 2012-04-09, 11:00
Lokalizacja: Kielce

Re: Znajomy Kielce / świętokrzyskie i okolice

Post autor: kargul »

Siemka. Sory że nie dałem znać. To ja zajechałem Ci drogę:) mało bywam na forach. na PW wysyłam namiar do mnie:) Zapraszamy odrazu na pożegnanie dworca w Kielcach za tydzień
Odpowiedz