Lista osób Warszawa i okolice

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Arek CB
Posty: 270
Rejestracja: 2011-02-22, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek CB »

Ja bym został już przy godzinie 17 a potem zadecydujemy.
Zbyszku na przyszłość wcześniej mów o innych spotach. ;)
Jezeli chodzi o Pizze mamy inne odczucia ;)
Trabant to nie tylko samochód to styl życia :)
tel. 606669429
http://trabi.no-ip.pl/trabi%20gti/
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

wrzucam grilla do bagażnika jeśli ktoś nie reflektuje na placka :)
Awatar użytkownika
Arek CB
Posty: 270
Rejestracja: 2011-02-22, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek CB »

to ja wrzucam stolik i krzesła
Trabant to nie tylko samochód to styl życia :)
tel. 606669429
http://trabi.no-ip.pl/trabi%20gti/
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

dawno nie było tak fajnego spotu, o dziwo przybyły 4 trabanty co jest niewątpliwym sukcesem biorąc pod uwagę ostatnie dwa lata. Połączenie spotkania ze spotem youngtimerwarsaw uważam za strzał w 10. Szkoda jedynie że deszcz nas przepędził.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zbyszek 601
Posty: 98
Rejestracja: 2011-05-05, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zbyszek 601 »

Ustaliliśmy z władzami klubu http://www.youngtimerwarsaw.pl/ że spotkania warszawskiego oddziału CT będą odbywać się wspólnie. Proponuję ostatnią niedzielę miesiąca w godzinach zgromadzeń członków YTW (od 20.00 - al. Na skarpie - obok Muzeum Ziemi). Mamy nadzieję, że połączenie sił i urozmaicenie programu wpłynie pozytywnie na frekwencję trabanciarzy. Zapraszamy szczególnie serdecznie ludzi, którzy ze względu na hermetyczny charakter dotychczasowych spotkań nie pojawiali się regularnie.
Ostatnio zmieniony 2011-08-08, 19:48 przez Zbyszek 601, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
- A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
kamyk63
Posty: 20
Rejestracja: 2011-05-05, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

re

Post autor: kamyk63 »

popieram, chociaz nie moglem zostac do konca :)
Załączniki
moje
moje
prace wziąż trwają
Prezes

Post autor: Prezes »

Info wisi na stronie CT w dziale Spotkania.
kamyk63
Posty: 20
Rejestracja: 2011-05-05, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

moje

Post autor: kamyk63 »

moje
Załączniki
moje
moje
prace wziąż trwają
Awatar użytkownika
Zbyszek 601
Posty: 98
Rejestracja: 2011-05-05, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zbyszek 601 »

Kolejne wydarzenia:

- w najbliższy czwartek (11.8): Hej, mam dla Was fajną informację. Znajomy manager restauracji organizuję w czwartek imprezę PRL back, a my jako organizacja zostaliśmy na nią zaproszeni. Grupa Youngtimer Warsaw miała by uświetnić ową imprezę swoimi samochodami. Ustawiamy nasze pięknie czyste autka pod samym wejściem, przed godziną 20 tak aby goście przychodzący poczuli klimat PRL'u. W zamian za ten miły gest z naszej strony, organizator zarezerwuje nam kilka stolików, napijemy się piwka bez alkoholu czy zjemy śledzika. Myślę że opcja fajna żeby się pokazać, dajcie znaka co sądzicie. Potrzebuje też potwierdzenia ile osób było by chętnych tak żeby przekazać organizatorowi ile ma zarezerwować miejsca przed restauracją i ile stolików. No i zmienilibyśmy godzinę spotkania na 19 na teatrlanym (info z youngtimer warsaw),

- 20-21.8: Zlot gwiaździsty na Bemowie http://2011.zlotgwiazdzisty.pl/ (możliwość przenocowania na terenie zlotu we własnej przyczepie lub namiocie - okazja do fajnej imprezy),

- 27.8 (info organizatorów): W ostatnią sobotę sierpnia (27.08.2011) zapraszamy do Warszawy na drugą edycję imprezy
Classic and Custom Saturday Night Cruise. W programie spotkania między innymi cruise (parada)
ulicami Warszawy, grill, drive-in-theatre (kino samochodowe), swap meet (bazar z częściami).
Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce na blogu resto-cal.blog.pl, forum cal-look.pl
i facebooku. Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy: resto-cal.blog.pl, SSVWF cal-look.pl
Kontakt: Telefon 503175600 Orzech, 693337837 Rebel, E-mail resto-calblog@wp.pl,
saturdaynightcruise@wp.pl

Plan imprezy:

Sobota 27.08.

12.00 Rozpoczęcie imprezy, parking przed Torwarem przy ul. Łazienkowskiej
14.00 - 18.00 Cruise (parada) ulicami Warszawy
od 18.00 Impreza w pubie ClubRock Racławicka przy ul. Racławickiej 99, grill, swap meet
(bazar z częściami), drive-in-theatre (kino samochodowe)

Niedziela 28.08.

11.00 Śniadanie w amerykańskiej restauracji Jeff's w Galerii Mokotów przy ul. Wołoskiej 12
13.00 - 15.00 Cruise (parada) ulicami Warszawy.
15.00 Zakończenie imprezy

Powyższy plan imprezy jest wstępny i może jeszcze ulec delikatnym zmianom.

Więcej informacji tu: / More info here:

https://www.facebook.com/event.php?eid= ... 3359919782
- Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
- A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

ja się zapisuję na 11-go :)
Awatar użytkownika
Zbyszek 601
Posty: 98
Rejestracja: 2011-05-05, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zbyszek 601 »

Ok, zapowiedziałem wizytę kilku trabantów.

edit: zmiana miejsca i godziny spotkania w dniu 11.8.2011 (info od ytw) Uwaga, mamy dla Was niespodziankę-czwartkowy spot w nieco innej formie. Wspólnie z restauracją Kuźnia Królewska chcielibyśmy zaprosić wszystkich entuzjastów na imprezę w klimacie PRL. Na imprezę zapraszamy wszystkich w klimatycznych autach z epoki, w ubraniach z epoki. Spot YW startuje o 19 w czwartek na ulicy Kostki-Potockiego 24, Warszawa Wilanów (parking pod restauracją) Start imprezy 20.Info 793-424-819 SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)
- Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
- A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
Awatar użytkownika
mateusz
Posty: 36
Rejestracja: 2011-05-06, 21:18
Lokalizacja: Syreni Gród

Post autor: mateusz »

Zbyszek 601 pisze: Ustawiamy nasze pięknie czyste autka pod samym wejściem, przed godziną 20 tak aby goście przychodzący poczuli klimat PRL'u.
To chyba nie mam po co przyjeżdżać :D Dyskryminacja!
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

Zdzichu ! uprałbyś skarpete brudasie :mrgreen:
Prezes

Post autor: Prezes »

To w PRL-u nie było brudnych skarpet? :)
Qbs

Post autor: Qbs »

ta skarpeta jest kozakiem i nadaje się wszędzie! bez dwóch zdań!
Odpowiedz