Cabrio Trabi Adka

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

czyli niebawem pewnie allegro będzie :D
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

J.J. pisze:czyli niebawem pewnie allegro będzie :D
oby zdążył przed złamaniem :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
addeks00
Posty: 25
Rejestracja: 2012-07-08, 11:57
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: addeks00 »

Raczej na allegro nie będzie wystawiany. Najprawdopodobniej wystawię go gdzieś na zagranicznych aukcjach poza tym, nie spieszy mi się i zapewne zrobię to dopiero po wakacjach żeby się trochę nacieszyć swoim dziełem a i tak poza tym, on się nie złamie. Widzę, że macie dość ograniczone pole widzenia przez jakąś zagraniczną niemiecką firmę, która sprzedaje pakiety na przerobienie samochodu na cabrio. Pomimo waszych świętych przekonań prawda jest taka, że jednak da się to zrobić w inny sposób.Nie wiem jak sobie z tym poradzisz Kumpelek ale musisz przyjąć tą bolesną prawdę i wyzbyć się 'łamliwych' stereotypów. :]
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Skoro robisz sobie ten dach, to będziesz mógł w zimę jeździć. Przyjedź na Mikołajkowy zlot. Masz rzut beretem. Chętnie dam się przekonać, że nie mam racji jak będę miał to przed oczami:) Zresztą pewnie nie tylko ja chętnie obejrzę to nie łamliwe cudo ;)
Awatar użytkownika
addeks00
Posty: 25
Rejestracja: 2012-07-08, 11:57
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: addeks00 »

Bardzo chętnie bym przyjechał na jakikolwiek zlot ale póki co nie mam nawet czasu się wysrać, mam wymagającą uczelnie i składamy bolid formuły na zawody SAE, w sumie polecam wam też się tym zainteresować o ile studiujecie na politechnice Warszawskiej lub Wrocławskiej bo tylko te się tym zajmują, świetna zabawa, dużo wiedzy i po jakimś czasie umiejętność tworzenia samodzielnie pojazdów za pomocą programów np. NX-6 czy Blender. Mnie to bardzo wciągnęło ;)
Awatar użytkownika
Trabik1990
Posty: 104
Rejestracja: 2012-08-25, 15:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Trabik1990 »

Ciekawe ile bys chciał za takiego trabika?
Pozdrawiam Robert :chillout:
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

J.J. pisze:czyli niebawem pewnie allegro będzie
Mija rok od twojej wypowiedzi i prosze http://allegro.pl/trabant-601-cabrio-w- ... 04208.html
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

kapsle to chyba kierunki z żuka :D
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
Robson
Posty: 287
Rejestracja: 2011-11-04, 19:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Robson »

I tak wlasnie koncza SUPER projekty.
Awatar użytkownika
addeks00
Posty: 25
Rejestracja: 2012-07-08, 11:57
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: addeks00 »

Tak jak sądziłem, mój temat został odświeżony ale nie wiem co Was dziwi skoro pisałem, że najprawdopodobniej go sprzedam. Pierwszy raz go wrzuciłem i jestem ciekawy na ile zostanie wyceniony. Niestety muszę się go pozbyć bo nie mam już gdzie go trzymać, nabyłem sobie dwa angielskie roadstery i kończę odrestaurowywanie jednego a drugi udało mi się okazyjnie bardzo tanio dorwać parę dni temu. Na dworze go trzymać nie będę bo szkoda auta.

Nie rozumiem skąd ta zawiść Panowie.
Awatar użytkownika
ZBAWICIEL
Posty: 295
Rejestracja: 2012-07-06, 15:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: ZBAWICIEL »

addeks00 pisze:Tak jak sądziłem, mój temat został odświeżony ale nie wiem co Was dziwi skoro pisałem, że najprawdopodobniej go sprzedam. Pierwszy raz go wrzuciłem i jestem ciekawy na ile zostanie wyceniony. Niestety muszę się go pozbyć bo nie mam już gdzie go trzymać, nabyłem sobie dwa angielskie roadstery i kończę odrestaurowywanie jednego a drugi udało mi się okazyjnie bardzo tanio dorwać parę dni temu. Na dworze go trzymać nie będę bo szkoda auta.

Nie rozumiem skąd ta zawiść Panowie.
Chodzi o to że wcześniej napisałeś że sprzedasz go za granicami Polski, a wystawiłeś na Allegro.
Trabant 601s kombi vel BUMBLEBEE
VeloSolex 3800
Awatar użytkownika
addeks00
Posty: 25
Rejestracja: 2012-07-08, 11:57
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: addeks00 »

Taki miałem zamysł na początku ale było to pół roku temu, pomyślałem jednak, że najpierw wrzucę autko w Polsce i zobaczę jakie będzie zainteresowanie. Nie zależy mi na zarobku, po prostu nie chce żeby auto się postarzało stojąc w garażu jeżeli komuś się spodoba to niech bierze i się cieszy, cały sezon sobie pośmiga który właśnie się zaczyna a później będzie mógł sobie sprzedać dużo na tym nim nie tracąc.

[ Dodano: 2013-04-12, 12:33 ]
Poza tym teraz już nawet nie mam miejsca w warsztacie żeby się starzał :D
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

addeks00 pisze:Nie zależy mi na zarobku
addeks00 pisze:jestem ciekawy na ile zostanie wyceniony
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
ZBAWICIEL
Posty: 295
Rejestracja: 2012-07-06, 15:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: ZBAWICIEL »

:mrgreen:
J.J. pisze:
addeks00 pisze:Nie zależy mi na zarobku
addeks00 pisze:jestem ciekawy na ile zostanie wyceniony
Trabant 601s kombi vel BUMBLEBEE
VeloSolex 3800
Awatar użytkownika
addeks00
Posty: 25
Rejestracja: 2012-07-08, 11:57
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: addeks00 »

Nie wiem skąd w Was tyle zazdrości ale widać jedynie, że staliście się dość zamkniętą grupą hejterów która komentuje i nie potrzebnie docina ludziom. Jeżeli bawią Was takie docinki to świadczy to jedynie o bardzo zniżającym się poziomie tego forum. Oczywistym jest, że nie sprzedam samochodu za 3 tysiące jeżeli włożyłem w niego 6 tysięcy więc nic odkrywczego w tym niesamowitym przytoczeniu moich dwóch wyciętych z kontekstu wypowiedzi.

Nie będę się więcej wypowiadał bo z Wami nie ma rozmowy, nie widzę sensu komunikacji jeżeli kilku użytkowników po prostu ma pretensję do człowieka który chce sprzedać auto. Widocznie robię Wam tym wielką krzywdę.

Pozdrawiam ;)
Odpowiedz