Pyrkomania 8 - 2012

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

hahaha :D Dziękuję za wrzutkę :)
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

na przeprowadzkę garażu - Kuzyn !
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

I jeszcze mi się coś przypomniało z zeszłych lat. Gokarty były świetne!! Miały wzięcie :D
Awatar użytkownika
Anamoon
Posty: 35
Rejestracja: 2011-05-09, 09:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anamoon »

fajnie was się czyta.....:)

tak nawiasem - tor i pyrkomania to jedność, sama polubiłam przejazd na czas trabem i mam ogromną nadzieję, że będę mogła sprawdzić się w przyszłym roku w tej dyscyplinie.

striptiz bądź streaptease - ogólnie zwisa mi to i powiewa, bo widziałam parę takich show zarówno w męskim jak i kobiecym wydaniu i powiem wam, że jeśli chodzi o laski to nic ciekawego, wiadomo w tej profesji twarz nie jest najważniejsza ale jeśli reszta tez nie jest rewelacją to zamiast sobie podziwiać to każdy się krzywi. Co do facetów - wypiżdżone mięśniaki w stringach....tu juz odwołuję się do indywidualnych gustów.
Taki striptiz na zlocie moim zdaniem jest uzasadniony za granicą ponieważ zagraniczni organizatorzy idą na łatwiznę i nie mają lepszych pomysłów na atrakcje zlotowe. My nie musimy iść ich śladem.

co do samej pyrkomani - zrobić konkretne zapisy miesiąc wcześniej, będziecie wiedzieć ile ludzi na pewno przyjedzie. Lokalizacja - to nie musi być 5km od Poznania, może być na drugim końcu Wielkopolski (na tor Poznań każdy trabanciarz trafi), poszukajcie dobrych ośrodków harcerskich, gdzie cena jest przystępna i gdzie jest co robić (np.zamiatanie mchu po lesie). :lol: Wystarczy jakiś harcerz bądź instruktor z pomysłami a można zorganizować fajną zabawę na cały dzień.
zwiedzanie - lubię i chętnie uczestniczę, ale nie jest wymogiem.
data - ? owszem dwa zloty w jednym miesiącu to o jeden za dużo. A próbowaliście połączyć siły - może da się zrobić polsko-niemiecki zlot gdzieś w wiosce na samej granicy - to byłby ewenement, bo czegoś takiego chyba nie było.

Oto moje spontaniczne pomysły - wykorzystanie ich pozostawiam w gestii przyszłych organizatorów.
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Kuzyn353 pisze:
Część konkurencji można zrobić poza torem i na ośrodku. Tak żeby zaangażować ludzi przez dłuższy czas. Jakie... nie wiem? Głośno myślę:
- poszukiwania zaginionego skarbu? :roll:
- dart, strzelanie z łuku, strzelanie z karabinu ;)
- paint ball
- ściana wspinaczkowa
We Włoszech na zlotach w Valverde / Cesenatico co roku mają to "poszukiwanie skarbu" i wszystkim tam to odpowiada. W Polsce też były rajdy na orientacje, m.inn Fredrechowo 2008

Kumpelek, znalazł byś sobie lepiej kobietę zamiast wołać o striptiz na zlotach.
Ostatnio zmieniony 2011-06-29, 19:15 przez Bross, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Wszystkie uwagi są jak najbardziej przydatne do organizacji przyszłej Pyrkomani, ale pomysł zrobienia zlotu przy współpracy z Niemcami jest tak absurdalny, że można porównać go do Świata Matrixa :D
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Ze zlotem w Anklam nie mamy co konkurować, a będzie on w maju.
Termin majowy jest o tyle ciężki , że sprzęt "imprezowy" jest zajęty lub bardzo drogi ze względu na termin.
Zwiedzanie naprawdę ciekawych miejsc - niemożliwy, inni też mają wolne.
Zorganizowanie na polu biwakowym - namioty i przyczepy - za zimno , teraz było ok 3st C w nocy. Wstyd się przyznać, że mam stopień przewodnika ZHP - orientowałem się i bazy były zajęte z powodu akcji wiosennych (harcerze nie tylko stoją pod pomnikiem :D)
Mobilizujemy siły i sprawdzimy w jakim kształcie można by taką imprezę zorganizować.
Awatar użytkownika
Anamoon
Posty: 35
Rejestracja: 2011-05-09, 09:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anamoon »

Czy próbowaliście rozmawiać z Urzędem Miasta Poznań lub urzędami gmin mniejszych miejscowości ( są bardziej chętni do takich rzeczy niż duże miasta) - taki patronat otwiera drzwi, sami tez maja pomysły na wykorzystanie tego typu imprez. Tylko trzeba się zgłaszać do października/listopada bo zamykają budżety na rok następny.

odnośnie zwiedzania - można by było zwiedzić "od kuchni" port lotniczy, na zachodzie to standard (sama taki zwiedzałam i przyznam, że ciekawe to było).....
Awatar użytkownika
blacha
Posty: 51
Rejestracja: 2011-03-17, 18:39
Lokalizacja: masz te dresy?
Kontaktowanie:

Post autor: blacha »

Anamoon, miasto niestety nie jest chętne do współpracy, patronat był w tym roku, ale z ich strony zero :(
Trabant 353 1989r.

www.GermanStyle.pl
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Anamoon chodziło o to, że jak jest patronat, to łatwiej załatwić sprawy w innych instytucjach.
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

Przeczytałam,iż nie każdy kto jeździ na zloty wypowiada się na forum-a więc ja się odezwę.
Jestem z grupy jeżdżącej rodzinnie i mam nadzieję,że tak pozostanie.
Co do organizacji czasu na zlocie dla mnie ekstra przykładem jest ostatnia Silesia-było "dla każdego coś miłego".
Kuzyn moim zdaniem ma fajne pomysły-co prawda wiąże się to z większym wkładem pracy osób organizujących ale przecież jak to mówią"Polak potrafi".
Chciałam coś napisać o wspomnianym stritisie czy jak to tam piszecie ale jednak nie będę się na ten temat wypowiadać. ;)
Paweł-Yogi
Posty: 27
Rejestracja: 2011-07-24, 20:55
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: Paweł-Yogi »

Nastepnym razem na zlot wezmę swoje zabawki to zrobimy polowanie na kumpelka ;) tak dla rozrywki w końcu będzie coś dla odmiany :mrgreen: .A tak na poważnie można zrobić jakies zawody w strzelaniu do celu albo z innych dyscyplin przeciąganie liny mecz siatkówki, sprawdzenie wiedzy o PRL itp opcji jest wiele.
Mam trzy trabanty 601s
rocznik 1985 po remoncie
rocznik 1975 czeka na remont
rocznik 1989 w trakcie remontu
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Shadow i Bross pisze: Kumpelek, znalazł byś sobie lepiej kobietę zamiast wołać o striptiz na zlotach.
oj Shadow, Shadow, wstyd tu na forum pisać o co mnie jeszcze rok temu prosiłaś... :lol: :mrgreen:

Paweł-Yogi pisze:Nastepnym razem na zlot wezmę swoje zabawki to zrobimy polowanie na kumpelka ;) tak dla rozrywki w końcu będzie coś dla odmiany :mrgreen:
a jakie masz zabawki? :mrgreen:
Awatar użytkownika
James
Posty: 92
Rejestracja: 2011-03-16, 23:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: James »

Wnyki :P
Przyjdzie Bebok i Cię zje;D
Grande Bambino:P
Paweł-Yogi
Posty: 27
Rejestracja: 2011-07-24, 20:55
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: Paweł-Yogi »

Kumpelek jeśli byłeś na zlocie w Poznaniu w tym roku to powinieneś wiedzieć co grzmiało od czasu do czasu a burzy nie było :)
Mam trzy trabanty 601s
rocznik 1985 po remoncie
rocznik 1975 czeka na remont
rocznik 1989 w trakcie remontu
Zablokowany