Wydech a gleba

Trabantowa mechanika

Moderator: Mod Team

Gotti
Posty: 42
Rejestracja: 2013-09-02, 12:41
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Wydech a gleba

Post autor: Gotti »

Siema pany :)
Mysle jaka opcje wydechu zrobic w moim trabie do gleby seryjny wydech troche go jakos skrocic by byl blizej podlogi? widzilem jakeis opcje puszczanai przez jaskolke i ten wydech "banan" tylko gdzie takowego dostane i wiem ze to nie tanie rzeczy :) co wy polecacie?
pozDDRawiam :evil:
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

no to juz pewnie johnek makaron na uszy nawinął... , zaraz Cię tu sprowadzimy na ziemię, ucz Ty się lepiej mechaniki i elektryki niż lansu, beemce juz blisko do huty a jak będziesz tak dalej myślał to i trabant skończy podobnie
Gotti
Posty: 42
Rejestracja: 2013-09-02, 12:41
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: Gotti »

magik bmw poszlo do ludzi :) trabanta nie niszcze :P ale syta gleba to podstawa :)
ale widze ze tu raczej nic sie nie mozna dowiedziec dziekiii :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

Gotti pisze: ale syta gleba to podstawa :)
Jezu...
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

gotti takich jak Ty to już przerabialiśmy na pęczki, z całym szacunkiem

gleba, valeting, szeroka stal, nie to forum raczej. Już mi się szydera włącza, może poszukaj na FB
Gotti
Posty: 42
Rejestracja: 2013-09-02, 12:41
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: Gotti »

jak mozna robic projekt bez gleby no ludzie :D posiadalem najnizsze e36 w pl prawdopodobnie jeden z nizszych w pl :) 7mm od podluznicy do ziemi :evil:
Obrazek
ogien musi byc !!!!!!!!


powie ktos o tym wydechu cos ? czy kur off topa robicie?
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

z całym szacunkiem, lubie glebe itd, ale wydajesz się zajawkowiczem na sezon albo pół, a takich jest pełno niestety, a my kochamy te Trabanty i po prostu szkoda ich.
no i każdy tu ma to głęboko w dupie jak niską miałeś bmw więc też nie pisz takich rzeczy ;) to nie takie forum.

co do wydechu.
banan sam musisz ogarnąć bo nikt zbytnio tym się zajmować nie chce ;)
puszczasz przez jaskółkę jeśli chcesz mieć naprawdę nisko, ale to już przewody hamulcowe sobie puść inaczej bo szkoda je ujebać.
przerób pierwszy tłumik, tzn skróć mocowanie do kolektora to go podniesie trochę.
wywal ogrzewanie, bo pewnie nie będziesz tego używał, wówczas tez możesz coś podziałać ;)
kwestia tego jak chcesz to robić. możliwości jest masa.

swoją drogą
germanstyle.pl < martwe forum o obniżonych trabach
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

Gotti pisze:jak mozna robic projekt bez gleby no ludzie
Czyli co, jeśli odrestaurowuje Traba i nie zrobie gleby to jestem leszcz? Cholera...
Gotti pisze:posiadalem najnizsze e36 w pl prawdopodobnie jeden z nizszych w pl
Zdanie nie logiczne, ale mimo wszystko współczujemy Ci.
lisek
Posty: 272
Rejestracja: 2011-10-09, 20:09
Lokalizacja: Iłowa

Post autor: lisek »

Magik ty na prawdę wierzysz w to co piszesz czy sam siebie oszukujesz? Jesteś tak przeciwny glebie odpowiedz mi na jedno pytanie co jest lepsze:
1. Żeby wywalił na złom lub stał 10 lat pod blokiem gdzie zgnije poskaczą po nim itd.
2. Zakatował go w lesie polu i wywalił na złom.
3. ogarnął mechanikę i zrobił glebę i jeździł.
Wiem wiem i tak nie odpowiesz tylko obrócisz kota ogonem spoko przyzwyczaiłem się. Tylko skończ już pieprzyć że gleba jest fee i bee i prowadzi tylko na złom.

co do wydechu wał przez jaskółkę i tyle, bo bemce widać że będzie nisko :D Keep going ?
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

Wiem wiem i tak nie odpowiesz tylko obrócisz kota ogonem spoko przyzwyczaiłem się. Tylko skończ już pieprzyć że gleba jest fee i bee i prowadzi tylko na złom.
Wydaje mi się że sednem problemu nie jest to czy jest gleba czy nie tylko teksty typu
Gotti pisze:jak mozna robic projekt bez gleby no ludzie
hehepack
Posty: 90
Rejestracja: 2012-04-21, 19:11
Lokalizacja: Medynia City :)

Post autor: hehepack »

oj tam , jeden lubi ogórki, jeden sąsiada córki.

mój gust również preferuje autka będące nieco bliżej gruntu :)
Gotti
Posty: 42
Rejestracja: 2013-09-02, 12:41
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: Gotti »

J.J. a czy ja cos powiedzialem ze chce go zjechac w pol sezonu i szrot?

Wojciech twoje wypoweidzi tu totalnei nci nie wniosly nie wiem po co zabierasz glos... chodzi o wydech jak zrobic a nie czy komus sie podoba gleba czy nie :/

lisek musi byc nisko :D w zlomku zmienilem gwint zeby mial wiecej zapasu xD zeby opuscic 10mm :D albo grubo albo wcale :evil:

jutro zaczyna sie rozbiorka ziomka od spawania mam juz ogarnietego wiec do tlumika jeszcze czas ale przy spawaniu trzba by obrobic jaskolke i te rowki na wydech
:evil:
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Gotti, rekord i tak będzie ciężko uzyskać ;)
"GoTrabi", iskrząc, zamiatało kosą asfalt niemal cały czas. Niżej się chyba nie dało bo by się zawieszał na malowaniu pasów ;) Ale zlot Gdynia - Bieszczady potrafił zaliczyć! :)
Będziesz tak potrafić?
Gotti
Posty: 42
Rejestracja: 2013-09-02, 12:41
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: Gotti »

ciekawi mnie ile mm mial :) ja na 7 smigalem na codzien :D
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

Gotti pisze:Wojciech twoje wypoweidzi tu totalnei nci nie wniosly nie wiem po co zabierasz glos... chodzi o wydech jak zrobic a nie czy komus sie podoba gleba czy nie
Nie chodziło mi o nic, a wyłącznie o ton tj. "co to za projekt bez gleby". Ja robiłem bez gleby i osobiście jakoś to we mnie godzi, tyle.
Odpowiedz