Dobry blacharz-lakiernik warszawa, okolice, kierunek Siedlce

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Barył
Posty: 126
Rejestracja: 2011-05-18, 21:31
Lokalizacja: Warszawa-Podciernie

Dobry blacharz-lakiernik warszawa, okolice, kierunek Siedlce

Post autor: Barył »

Witam kolegów!

W moim drugim po trampku :) aucie(na co dzień) Renault Megane I ph II ruda zjada progi, trochę błotniki i maskę. Bardzo lubię to auto, jest ze mną od nowości i chce je uratować by służyło mi jeszcze parę latek :)
Generalnie mam walkę z ruda na rantach błotników i najważniejsze 2 progi(poszycia) do wymiany, być może maskę do pomalowania jak znajdę drugą. Tej niestety moim zdaniem nie ma sensu ratować.

Szukam dobrego, dokładnego blacharza-lakiernika(człowieka z pasja) który przykłada się do roboty, ceni się uczciwie do wykonanej pracy (nie cwaniaka który tylko liczy kasę)i zrobił by to na lux, by nie wyszło to po roku :)
Nie chcę żeby to było zrobione byle jak po taniości, chciałbym żeby było to zrobione porządnie, uczciwie bez ściemy i tez uczciwie rozliczone, a nie wywindowane ceny z sufitu.

Jestem z warszawy, ale często jeżdżę trasą na Siedlce w okolice za Mińsk Mazowiecki do Latowicza. Tak ze interesują mnie dobrzy fachowcy z warszawy(o ile tacy tu są bo niestety nie najlepsze opinie słyszałem o niektórych zakładach zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o ceny) okolic warszawy i właśnie okolic po trasie na Siedlce.

Prosił bym o namiary do osób sprawdzonych których możecie polecić, mieliście z nimi styczność, robiliście coś u nich.
Za wszelkie namiary tu lub na pw będę bardzo wdzięczny :)

Jeśli to nie problem to przy każdym kontakcie prosił bym o jakiś opis co robiliście jak wyszło itp.
Jeśli Ci Pomogłem kliknij pomógł :)

Fabryka Basu Trabant 601S 1982
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

na oferii napisz. Trafi do większej ilości zainteresowanych osób.
QBS BODY SHOP
Posty: 77
Rejestracja: 2013-01-09, 20:29
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: QBS BODY SHOP »

Przykro mi to mówić, ale nie warto. To auto zapewne gryzie już rdza tam gdzie się tego nie spodziewasz. Ostatnio robiliśmy coś tam przy jednym takim megane, bo się właściciel uparł więc wiem o czym mówię.
Odpowiedz